| Udostępnij

Oracle Expert Services

Zwiększ moc swoich Systemów Oracle

Codzienne zarządzanie systemem informatycznym nie jest łatwe. Ogrom wymagań i procesów, wdrażanie nowych aplikacji, zarządzanie użytkownikami, czuwanie nad stabilnością, niezawodnością i bezpieczeństwem, ciągła optymalizacja zmieniających się procesów biznesowych – to wszystko powoduje, że czasem przydałaby się dodatkowa para rąk.

Oprócz konieczności sprostania powyższym wyzwaniom jesteś prawdopodobnie zobligowany do redukowania kosztów IT przy jednoczesnym zwiększaniu wydajności i mocy systemów. Osiągnięcie obu powyższych celów wymaga dokładnej analizy, szczegółowego planowania i wielkiej rozwagi. Pomoc doświadczonych ekspertów może zatem okazać się nieoceniona.

Dlatego właśnie firma Oracle wzbogaciła swoją ofertę o usługi Oracle Expert Services – kompleksowy pakiet szczegółowo zdefiniowanych, technologicznych usług doradczych na najwyższym poziomie, które zapewniają ekspercką asystę w zarządzaniu systemami opartymi o technologię Oracle.

Zaczynając od projektów o skali taktycznej (np. instalacja lub aktualizacja produktów Oracle), aż po zaawansowane inicjatywy strategiczne, takie jak konsolidacja lub migracja systemów na dużą skalę, nasi eksperci oferują pełne wsparcie we wszystkich tych aspektach, a ponadto mogą udzielić porady w wyborze rozwiązań najodpowiedniejszych dla Twojej firmy.

Usługi Oracle Expert Services są dostarczane zarówno przez konsultantów Oracle Polska jak i ekspertów z Korporacji Oracle oraz firm partnerskich, wykorzystujących wieloletnie doświadczenie zdobyte na całym świecie w instalowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu wydajności systemów Oracle. Dzięki nim można mieć dostęp do bezkonkurencyjnych zasobów wiedzy i doświadczenia zarówno w obszarach umiejętności technicznych, jak i praktyk biznesowych.

Nikt nie zna Oracle’a lepiej niż sam Oracle. Jeśli chciałbyś uzyskać maksimum korzyści ze swojej inwestycji w oprogramowanie Oracle, czytaj dalej!

Skorzystaj z wiedzy ekspertów Oracle

Usługi Oracle Expert Services zostały stworzone, aby pomagać klientom Oracle we wdrażaniu projektów informatycznych, najlepiej i najszybciej jak to możliwe, a także by pomagać im w zwiększaniu ogólnej mocy i wydajności systemów Oracle.

Każda z naszych usług ma ściśle zdefiniowany zakres i zwykle jest realizowana w przeciągu kilku dni. Wszystkie usługi bazują na wieloletnim doświadczeniu konsultantów Oracle w budowie i wdrażaniu systemów informatycznych. Zdobyte doświadczenie, procedury i techniki, które stosujemy również do realizacji i zarządzania własnymi projektami korporacyjnymi, gwarantują najwyższą jakość usług oraz bezpieczeństwo.

Usługi Oracle Expert Services są dostępne w ośmiu odrębnych obszarach:

Oracle Expert Install – standardowa instalacja nowych produktów Oracle: Bazy Danych Oracle, Serwera Aplikacji Oracle, Oracle Developer Suite (np.: Oracle Designer, Forms, Reports), Portal, iDevelopment Accelerators (Oracle JHeadstart), Oracle Warehouse Builder i Oracle E-Business Suite.

Oracle Expert Upgrade – aktualizacja (migracja) produktów i technologii Oracle do nowszych wersji: Oracle Real Application Clusters (RAC), Oracle Management Packs, Oracle Database 10g i Oracle E-Business Suite, Oracle Developer Suite (np.: Oracle Designer, Forms, Reports), Portal.

Oracle Expert Architecture (Capacity Planning) – przeprowadzimy gruntowną analizę architektury systemu Oracle pod obecne i przyszłe potrzeby biznesowe. Wybierzemy odpowiednie metody optymalizacji dla osiągnięcia najlepszego z możliwych poziomu wydajności, dostępności i efektywności kosztowej – od implementacji Oracle Real Application Clusters, do stworzenia środowiska zapewniającego pojedyncze logowanie (Single- Sign-On).

Oracle Expert Knowledge Transfer – oferuje wiedzę na temat używania i zarządzania produktami, technologiami i systemami Oracle w serii warsztatów: Oracle Discoverer, Oracle Application Server, Oracle Designer (Application Programming Interface API), CDM classic, CDM fast track, Headstart, JHeadstart.

Oracle Expert Health Check – przeprowadzimy gruntowne badanie w celu stwierdzenia, czy systemy oparte o technologię Oracle funkcjonują optymalnie w takich obszarach jak szybkość, dostępność, efektywność, bezpieczeństwo. Dostarczymy szczegółowy raport zawierający rekomendację, ocenę systemu, analizę potrzeb i zalecenia.

Oferujemy: Audyt Bazy Danych, Audyt Zapytań (strojenie SQL ), Audyt OLAP Oracle Express Server, Audyt Projektu (Kontrola Jakości).

Oracle Expert System Management – przeprowadzimy rekonfigurację systemów Oracle według naszych najlepszych praktyk, w celu uzyskania optymalnego poziomu wydajności, dostępności i bezpieczeństwa procesów backupu i odzyskiwania danych oraz monitoringu. Oferujemy: Backup i odzyskiwanie bazy danych – weryfikacja istniejących procedur, Backup i odzyskiwanie bazy danych – opracowanie strategii (procedur), Oracle Enterprise Manager (OEM) – instalacja i konfiguracja, Oracle Enterprise Manager (OEM) – monitoring.

Oracle Expert Grid – pierwsze kroki w kierunku zapoznania się z zaawansowaną, ograniczającą koszty technologią Grid i nową strategią zarządzania danymi – wszystko to staje się możliwe dzięki wszechstronności produktów Oracle 10g, specjalnie zaprojektowanych dla technologii Grid Computing.

Oracle Expert Solution Offerings – zestaw usług, w którym instalujemy pakiet rozwiązań programistycznych Oracle, dostosowujemy go do Państwa potrzeb i dzielimy się wiedzą na temat jego użytkowania. Pakiet zawiera między innymi: Uruchomienie Intranetu za pomocą Oracle Portal, Zarządzanie Treścią za pomocą Oracle Files oraz konfiguracja J2EE pilot/project przy użyciu Oracle JDeveloper i JHeadstart, Ocena Projektu (przyjętego rozwiązania) itp.

Oracle Konsulting

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań dla biznesu; nasze usługi i metodyki są w stanie spełnić wszystkie Państwa biznesowe i technologiczne potrzeby, począwszy od planowania strategicznego, sprawnych implementacji i aktualizacji, aż do optymalizacji dużych systemów korporacyjnych.

Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz swoją pierwszą implementację, zwiększasz bezpieczeństwo systemu, aktualizujesz, czy migrujesz produkty Oracle do najnowszych wersji, konsultanci Oracle pomogą osiągnąć maksymalny zwrot z inwestycji w technologie Oracle poprzez szybką i profesjonalną realizację Twoich potrzeb, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa oraz gwarancji sukcesu.

We wszystkich fazach funkcjonowania rozwiązań Oracle, pomożemy Państwu osiągnąć sukces znacznie szybciej, bazując na doświadczeniu zdobywanym przez naszych konsultantów, partnerów i klientów na całym świecie.

Oracle Expert Services

Usługi Oracle Expert Services wyrastają z gruntownej wiedzy na temat produktów Oracle oraz najlepszych praktyk wdrożeniowych u klientów. Stanowią one zestaw jasno zdefiniowanych, krótkoterminowych usług technologicznych, pomagających klientom wydobyć i zoptymalizować pełny potencjał produktów Oracle w każdej fazie ich funkcjonowania.

Dodatkowe informacje dotyczące Expert Services:

Andrzej Szczepkowski, tel. +48 (22) 690 8840, kom. 506 007 778

e-mail: andrzej.szczepkowski@oracle.com, lub: expertservices_pl@oracle.com

Aktualne informacje dotyczące usług Expert Services dostępne są także na stronach: www.oracle.com/pl/consulting/ESPodziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Pomysły na biznes - szukam / oferuję » Wzory gotowych biznes planów pod dotacje

» Witam, Oferujemy wzory gotowych biznes planów przygotowanych z myślą o dotacjach z Urzędu Pracy (handel, usługi, produkcja - od sklepu internetowego po pizzerie). W chwili obecnej dysponujemy ponad 40 różnymi wnioskami / biznes planami - które zostały przez Nas przygotowane i uzyskały dofinansowanie. Pełna listę wzorów, oraz możliwość zakupu, znajdą Państwo tutaj (proszę skopiować i wkleić link): http://www.biznesplany24.pl/biznesplan-pup-wzory.html...

Działalność gospodarcza » Biuro Rachunkowe KAWECCY Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza

» NOWA SIEDZIBA FIRMY !!! Z ogromną radością informujemy, że możemy zaprosić Państwa do naszej nowej siedziby biura rachunkowego, które mieści się przy ul. Wolności 109 w Będzinie. Serdecznie Zapraszamy. Kaweccy s.c. ul. Wolności 109 42-506 Będzin woj. śląskie tel. 509050305, 505100668. http://www.kaweccygroup.pl...

Prowadzenie firmy » Praca z systemem CRM - doświadczenia

» Chętnie wymienię się doświadczeniami w temacie pracy na systemie Berberis. Jakie są wasze doświadczenia i co ciekawego udało się wam z tego systemu wyciągnąć? Na co należy szczególnie zwracać uwagę, żeby mieć tego efekty?...

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...