| Udostępnij

0-800 easyCALL

easyCALL udostępnił od 1. października bezpłatny numer 0-800 808 808, który pozwala korzystać z usług tanich połączeń VoIP bez konieczności posiadania komputera. To kolejna firma, która zaczynając od oferowania telefonii VoIP w Internecie, rozszerzyła swoją ofertę na szerszą grupę użytkowników, jednocześnie przeciwdziałając podwyżkom TP SA.

Niedawno wprowadzona przez TP SA podwyżka na połączenia z numerami 0-708… zmusiła firmy z branży telefonii VoIP do zaproponowania swoim klientom tańszych, alternatywnych rozwiązań. Takim rozwiązaniem są numery dostępowe w poszczególnych strefach numeracyjnych (połączenie wg. cennika operatora) albo bezpłatne numery 0-800.

Usługa wprowadzona przez easyCaLL, pozwala nie tylko na zachowanie dotychczas oferowanego poziomu cen, ale nawet na ich obniżenie. Użytkownik nie płaci bowiem za połączenie lokalne do numeru dostępowego wg. cennika swojego operatora.

Nowa usługa w sieci easyCALL umożliwia wykonywanie tanich połączeń zarówno na telefony stacjonarne jak i komórkowe na całym świecie. Dotychczas poprzez 0-708 można było wykonywać połączenia tylko na telefony stacjonarne w wybranych kilkunastu kierunkach.

Za usługę klient płaci z góry wykupując jeden z dostępnych nominałów doładowania: 5, 15 lub 50 zł. Klient za doładowanie może zapłacić za pomocą wielu form płatności: SMS’a, karty kredytowej, Place z Inteligo, mTransfer, szybkiego przelewu międzybankowego z kilkunastu banków lub przekazu pocztowego. Kody wraz z instrukcją korzystania wyświetlają się na natychmiast po autoryzacji płatności na stronie potwierdzającej transakcje.

Ponieważ dostęp poprzez linie 0-800 808 808 jest bezpłatny, w przeciwieństwie do dotychczas dostępnych usług, klient easyCALL płaci za usługę dopiero od chwili nawiązania połączenia z rozmówca. Numer dostępny jest z całej Polski, a opłaty są zawsze takie same i nie zależą w żaden sposób od taryfy klienta.

Dla telefonów komórkowych dostępny jest numer 22 331 94 77. Koszt połączenia wg. stawki lokalnego operatora.

Wpłacone środki mogą być wykorzystane nie tylko do połączeń poprzez numer dostępowy 0-800 ale również do wykonywania połączeń poprzez bezpłatne oprogramowanie komputerowe easyCALL, jak również poprzez samą stronę easycall.pl bez instalowania żadnego oprogramowania.

Klient w każdej chwili może skontrolować stan swojego konta poprzez billing dostępny na stronach WWW zawierający miedzy innymi listę, czas i koszt wykonanych połączeń.

“W najbliższych planach mamy rozwój usługi, miedzy innymi wprowadzimy możliwość doładowania konta kartą kredytową bezpośrednio z telefonu” mówi Michał Jakubowski, Prezes NEUTRON-IT.

“Transakcja taka będzie bezpieczna i z punktu widzenia klienta bardzo łatwa do przeprowadzenia. Polegać będzie na wybraniu numeru dostępowego, a następnie wprowadzeniu numeru karty kredytowej i zaakceptowaniu transakcji. Nie wykluczamy też oferowania kart-zdrapek poza siecią Internet, dzięki czemu nasza usługa stanie się jeszcze bardziej powszechna” dodaje. Karty zdrapki oferowane są m.in. w kioskach i w urzędach pocztowych przez liczne firmy z branży telefonii VoIP.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...

Praktyka e-biznesu » Reklama w Internecie, strona www lub e-sklep za darmo!!!

» Myslę, że dodanie firmy do katalogu wystarczy...

Marketing i reklama » Obniżamy ceny na popularne domeny

» Na Świętaobniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. http://2be.pl/miko...