| Udostępnij

Ontrack w Samsung Care

Firma Ontrack Odzyskiwanie Danych została nowym partnerem programu Samsung Care, który skierowany jest do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapruponuje bezpłatne kasowanie danych i bezpłatne szkolenia z zakresu ochrony danych.

Obecnie program Samsung Care ma trzech strategicznych partnerów (Samsung Electronics Polska, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali i Ontrack Odzyskiwanie Danych). Wspierają go również: “Puls Biznesu”, “Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw” oraz Business Centre Club.

Autorski program zainicjowany przez polski oddział koncernu Samsung jest ofertą, odpowiadającą zapotrzebowaniu na kompleksową obsługę firm stanowiących 98% wszystkich działających przedsiębiorstw. Program ma służyć jako wplatforma współpracy, zapewniając szeroką gamę usług uczestniczącym w nim podmiotom.

Przez osiem miesięcy do programu dołączyło blisko tysiąc firm. Ze statystyk wynika, że pierwszymi, które dostrzegły korzyści płynące z uczestnictwa są małe przedsiębiorstwa. Firmy zatrudniające do 10 osób stanowią aż 86% wszystkich zarejestrowanych.

W ramach programu, firma zorganizowała opiekę specjalnie wyselekcjonowanych dealerów. Każdy zarejestrowany przedsiębiorca może indywidualnie porozmawiać z konsultantem Samsunga i uzyskać pomoc w konkretnej sytuacji. Przy zakupie sprzętu koreańskiej firmy (drukarek laserowych, monitorów LCD, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych) przedsiębiorcy otrzymują ubezpieczenie od zdarzeń losowych i kradzieży. Mają także dostęp do zniżek na wybrane usługi i produkty uczestników programu.

“Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z tak pozytywnym odbiorem” – mówi Marcin Bołbot, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Samsung Electronics Polska. “Będziemy dalej pracować nad rozszerzaniem oferty programu. Miło nam jest powitać firmę Ontrack, na obecności której zyskają mali i średni przedsiębiorcy uczestniczący w Samsung Care.”

Ontrack Odzyskiwanie Danych jest polskim oddziałem Kroll Ontrack – światowego lidera w dziedzinie odzyskiwania danych oraz dostarczania elektronicznych środków dowodowych. Firma jest wiodącym dostawcą usług odzyskiwania danych w Polsce i Europie Wschodniej. Świadczy również profesjonalne usługi kasowania danych i dostarczania elektronicznych środków dowodowych przez wyspecjalizowany oddział – Ontrack Investigations.

Uczestnicy Samsung Care otrzymają od Ontracka rabaty na usługi ekspertyzy nośników i odzyskiwania danych oraz na zakup oprogramowania, uzyskają priorytetową obsługę wszystkich przekazanych spraw, a także korzystać będą mogli z bezpłatnego kasowania danych z nośników, gdy zdecydują się pozostawić je Ontrackowi.

“Program Samsung Care jest cenną inicjatywą, podnoszącą świadomość przedsiębiorców w wielu obszarach ich działania, w konsekwencji prowadzącą do lepszego rozwoju tych firm. Kierując firmą Ontrack wiem, jak ważna jest wiedza o tym co oferuje rynek. Cztery lata temu Ontrack przejął na siebie ciężar działań związanych ze zwiększeniem świadomości dostępności usług odzyskiwania danych. Dzięki temu coraz więcej przedsiębiorców unika zagrożeń związanych z utratą danych. A straty mogą być ogromne. Tylko w okresie lipiec-wrzesień br. nasi klienci, nie wiedząc o tym, że można odzyskać ich strategiczne dane ponieśliby straty rzędu 3,5 mln złotych. We współpracy z Samsung zamierzamy pomóc polskim przedsiębiorcom ustrzec się strat wynikających z działań nieuczciwych kontrahentów, a także nielojalnych pracowników” – mówi Marcin Musil, dyrektor zarządzający Ontrack Odzyskiwanie Danych.

Polski oddział Kroll Ontrack odzyskuje utracone dane bez względu na rodzaj uszkodzenia nośnika, z każdego rodzaju systemu, z wszystkich nośników i wszystkich rodzajów plików. Ontrack Odzyskiwanie Danych dysponuje największym i najbardziej zaawansowanym technologicznie laboratorium w Europie Środkowej i Wschodniej.

W strukturach Ontrack Odzyskiwanie Danych działa również, jedyne poza Stanami Zjednoczonymi, centrum rozwoju oprogramowania Ontrack.

W ramach programu Samsung Care “elektroniczni detektywi” zorganizują cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców. Podczas spotkań dowiedzą się oni jak zapobiegać przestępstwom popełnianym z użyciem komputera w firmie oraz jak minimalizować ich skutki.

Szkolenia odbędą się w Katowicach (8 XI br.), Poznaniu (22 XI br.) oraz Warszawie (6 XII br.). Dodatkowo uczestnikom programu Samsung Care firma zaoferuje 10-procentowe rabaty na usługi ekspertyzy nośników i odzyskiwania danych oraz na zakup oprogramowania do odzyskiwania danych.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...

Praktyka e-biznesu » Reklama w Internecie, strona www lub e-sklep za darmo!!!

» Myslę, że dodanie firmy do katalogu wystarczy...

Marketing i reklama » Obniżamy ceny na popularne domeny

» Na Świętaobniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. http://2be.pl/miko...