| Udostępnij

Wygraj Jednym SMSem

Radio Złote Przeboje i One-2-One zorganizują SMS-ową loterię “Wygraj Jednym Słowem”. Zabawa trwać będzie do 2 grudnia, a pula nagród wynosi ponad 70 tys. złotych. To już druga edycja zabawy.

Od poniedziałku do piątku na antenie Radia Złote Przeboje emitowane są wypowiedzi znanych osób, m.in. Bożeny Dykiel, Tomasza Kammela, Grzegorza Markowskiego. W każdym z cytatów brakuje jednego słowa, które należy odgadnąć.

Warunkiem przystąpienia do zabawy jest przesłanie SMS-a pod numer 72007 (koszt wysłania SMS-a wynosi 2 zł netto, tj. 2,44 zł z VAT), o treści WIEM lub ZNAM.

Co godzinę prezenterzy “Złotych Przebojów” oddzwaniają do jednej osoby spośród tych, które wysłały SMS-a ze zgłoszeniem. Aby wygrać wystarczy prawidłowo wskazać, jakiego słowa brakuje w cytacie.

Brakujące w haśle słowo na początku warte jest 1200 zł, jeżeli wyraz nie będzie odgadnięty, to przy każdej kolejnej próbie, pula do wygrania będzie rosła o 200 zł.

Projekt wspierany jest specjalnie przygotowaną na potrzeby zabawy stroną internetową. Na www.zloteprzeboje.pl znaleźć można listę odgadniętych wyrazów, a także posłuchać prezentowanych cytatów.

“Jesteśmy przekonani, że ‘Wygraj Jednym Słowem’ stanie się dużym wydarzeniem promocyjnym, nową jakością w interakcji i konkursach ze słuchaczami w Radiu Złote Przeboje” – mówi Aleksandra Burzych, manager ds. kluczowych klientów One-2-One.

“Potencjał Grupy Radiowej Agory w połączeniu z doświadczeniem One-2-One w realizacji mobilnych projektów dla mediów dają gwarancję sporego odzewu ze strony słuchaczy, dla których akcja z wykorzystaniem telefonów komórkowych jest nie tylko skutecznym sposobem kontaktu z ulubioną rozgłośnią, ale przede wszystkim dobrą zabawą i, co najważniejsze, szansą zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych. Liczymy też na to, że konkursy SMS-owe przyczynią się do wzrostu słuchalności stacji.” – powiedział Grzegorz Wiejak, dyrektor Działu Promocji Grupy Radiowej Agory.

Zabawa prowadzona będzie na antenie Radia Złote Przeboje w Warszawie, Łodzi, Jeleniej Górze, Poznaniu, Zielonej Górze, Częstochowie, Nowym Sączu, Bydgoszczy, Katowicach, Wrocławiu, Szczecinie, Opolu, Lublinie, Rzeszowie, Gdańsku i Krakowie.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...

Praktyka e-biznesu » Reklama w Internecie, strona www lub e-sklep za darmo!!!

» Myslę, że dodanie firmy do katalogu wystarczy...

Marketing i reklama » Obniżamy ceny na popularne domeny

» Na Świętaobniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. http://2be.pl/miko...