| Udostępnij

Adv.pl dla EMPiK.com

Realizacja nowej strategii interaktywnej EMPiK – największej sieci sprzedaży produktów kultury w Polsce – została powierzona agencji interaktywnej Adv.pl.

Współpraca objęła stworzenie całościowej koncepcji graficznej nowej odsłony serwisu. Podstawową zmianą jest zastosowanie bardziej agresywnej i odważnej szaty graficznej. Dominujące kolory to czerń i czerwień, które podkreślają nowoczesność sieci salonów.

“Nowy serwis charakteryzuje się ergonomicznością i funkcjonalnością zgodną ze światowymi trendami tworzenia tak rozbudowanych rozwiązań. Dzięki temu dostęp do bogatych informacji kulturalnych jest niezwykle łatwy a dokonywanie zakupów on-line maksymalnie przyjazne dla internauty.” – czytamy w komunikacie prasowym.

Było to niezbędnym wymogiem projektu, gdyż w ofercie EMPiK.com znajduje się ponad 100 tysięcy produktów dostępnych normalnie w 68 tradycyjnych salonach EMPiK. Oferta internetowego sklepu EMPiK.com obejmuje książki, prasę, muzykę, filmy, multimedia, oraz akcesoria i usługi fotograficzne.

Wkrótce on-line można będzie także zakupić artykuły papiernicze, a obecnie w dziale “Sztuka rodzinna” można zapoznać się z różnorodnymi technikami dekoratorskimi. W przyszłości planuje się poszerzenie oferty sklepu o nowe kategorie produktów, których nie ma w tradycyjnych salonach.

Niewątpliwą nowość stanowi dział “Bazarek”, będący swoistą tablicą ogłoszeniową dla osób pragnących sprzedać różnorodne artykuły. Oferty sprzedaży posegregowane są według pięciu kategorii: muzyka, film, książka, multimedia i inne produkty. Każdy zarejestrowany użytkownik może przeglądać zamieszczone w “Bazarku” produkty, dodawać własne ogłoszenia, kontaktować się z innymi sprzedającymi w celu uzyskania bliższych informacji na temat ich ofert, oraz kupować zamieszczone na nim produkty.

Witryna nie jest wyłącznie platformą e-commerce i również ona odzwierciedla hasło EMPiKu – pełna kultura. W serwisie można zapoznać się z wydarzeniami kulturalnymi, jakie aktualnie mają miejsce w całej Polsce oraz z wydarzeniami organizowanymi w salonach EMPiK. Prezentowane są także relacje z wizyt gwiazd w salonach a w przyszłości planowane jest uruchomienie Chatu z Gwiazdą on-line.

“W procesie projektowania nowego serwisu EMPiK.com wiele uwagi poświęcono metodzie nawigacji. Było to zadanie trudne biorąc pod uwagę stopień złożoności witryny oraz wielość kategorii produktów i informacji. Agencja Adv.pl wywiązała się z tego zadania znakomicie” – mówi Jarosław Zeisner, menedżer projektu EMPiK.com. “Mając na względzie specyfikę środowiska interaktywnego, nie będziemy ustawać w udoskonalaniu EMPiK.com, aby podołać nowym wyzwaniom dyktowanym przez Internet – najszybciej rozwijające się narzędzie komunikacji. ” – dodaje Jarosław Zeisner.

W przyszłości witryna zostanie wzbogacona o kolejne rozwiązania, m.in. e-kartki, urozmaicające internetowe oblicze sieci salonów. Serwis stanowi początek zintegrowanej obsługi marketingowej EMPiKu on-line przez agencję interaktywną Adv.pl.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...

Praktyka e-biznesu » Reklama w Internecie, strona www lub e-sklep za darmo!!!

» Myslę, że dodanie firmy do katalogu wystarczy...

Marketing i reklama » Obniżamy ceny na popularne domeny

» Na Świętaobniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. http://2be.pl/miko...