| Udostępnij

Multidostęp w easyCALL

easyCALL wprowadził multidostęp do usług połączeń telefonicznych VoIP, czyli możliwości założenia jednego konta, doładowania go, a następnie zadecydowania o sposobie wykorzystania wpłaconych środków – za pomocą komunikatora, telefonu IP, bramki VoIP, strony WWW albo przez numer dostępowy.

Celem operatora jest rozszerzenie grupy klientów poza społeczność internautów, którzy stanowią obecnie 90% osób korzystających z usług easyCALL.

Właśnie z bezpłatnego programu komunikacyjnego w Internecie korzysta 9 na 10 klientów operatora. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do osób stale korzystających z komputera z dostępem do Internetu i przebywających w jego zasięgu. Tym sposobem klienci mogą zarówno sami wykonywać jak również odbierać połączenia ze wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych telefonicznych.

Innym sposobem, z którego może w ramach jednego konta korzystać klient easyCALL jest wykorzystanie bramek VoIP i telefonów IP, które działają bez włączonego komputera i całkowicie zastępują tradycyjny aparat telefoniczny. Urządzenia takie pozwalają również na obsługę połączeń zarówno wychodzących jak i przychodzących.

Kolejnym sposobem jest możliwość łączenia się bezpośrednio ze strony www.easycall.pl Jest to sposób wygodny dla osób będących często w podróży lub na wakacjach, które dzięki temu mogą tanio dzwonić z kawiarenki internetowej bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania.

Ostatnim sposobem jest wykonywanie połączeń VoIP z tradycyjnego telefonu lub komórki poprzez numer dostępowy (dla telefonów stacjonarnych poprzez bezpłatny numer 0-800).

Za pomocą wszystkich powyższych sposobów można wykonywać połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe na całym świecie. Klient poprzez stronę WWW może zarządzać swoim kontem easyCALL, sprawdzić jego stan, szczegółowy billing zawierający miedzy innymi listę, czas i koszt wykonanych połączeń w rozbiciu na poszczególne sposoby ich wykonywania.

W najbliższej przyszłości w sieci easyCALL planowany jest dostęp przez bezpłatne numery zza granicy oraz dostęp mobilny.

Usługa tanich połączeń telefonicznych easyCALL dostępna jest w systemie pre-paid, w którym klient wykupuje jeden z dostępnych nominałów doładowania: 5, 15 lub 50 zł. Za doładowanie można zapłacić za pomocą kilkunastu dostępnych form płatności m.in. SMS’a, karty kredytowej czy szybkiego przelewu międzybankowego z kilkunastu banków czy przekazu pocztowego.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...

Praktyka e-biznesu » Reklama w Internecie, strona www lub e-sklep za darmo!!!

» Myslę, że dodanie firmy do katalogu wystarczy...

Marketing i reklama » Obniżamy ceny na popularne domeny

» Na Świętaobniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. http://2be.pl/miko...