| Udostępnij

Nowości w IDMnet

Edipresse Polska, jedno z największych wydawnictw prasowych w Polsce, rozpoczęło współpracę z IDMnet w zakresie emisji i obsługi powierzchni reklamowej na ośmiu witrynach wydawnictwa.

Edipresse Polska należy do grupy Edipresse wydającej czasopisma w 7 krajach Europy. Posiada najszersze portfolio tytułów skierowanych do kobiet: od tygodnika poradniczego do ekskluzywnych magazynów. Wydaje obecnie 9 magazynów, 2 kolekcje oraz wydania specjalne.

“Pozyskanie przez IDMnet tak silnych i prestiżowych marek jak viva.pl (95 706 UU – Megapanel PBI/ Gemius 10.2005) i przekroj.pl (69 299 UU – Megapanel PBI/ Gemius 10.2005) pozwoli na przygotowywanie ofert w pełni wykorzystujących ich reklamowy potencjał.” – powiedział Adam Dyba, prezes IDMnet.

“Tytuły Edipresse Polska, zwłaszcza te skierowane do kobiet i rodziców (uroda.pl, przyjaciolka.pl, twojedziecko.pl, twojmaluszek.pl, mamotoja.pl), znacząco wzmocnią portfolio IDMnet w tych kategoriach.” – dodał Adam Dyba.

Serwis viva.pl to internetowa wersja dwutygodnika VIVA! – najpopularniejszego na polskim rynku magazynu typu people, w którym sławni ludzie decydują się mówić o swoim życiu prywatnym, pokazywać jak mieszkają i co ich pasjonuje. Jest to witryna dla kobiet ciekawych świata, które lubią być dobrze poinformowane.

Internetowe wydanie tygodnika “Przekrój” www.przekroj.pl to żywa i bogato ilustrowana strona tworzona przez osobowości świata kultury i uznanych dziennikarzy. Serwis prezentuje aktualne wydanie tygodnika “Przekrój” i jest jednym z ciekawszych serwisów wydarzeń kulturalnych.

Serwis www.uroda.pl to internetowa wersja miesięcznika URODA – luksusowego poradnika dla kobiet, traktującego o tym jak być piękną i żyć pięknie.

www.przyjaciolka.pl to internetowa wersja jednego z najpopularniejszych czasopism dla kobiet na polskim rynku. Witryna stanowi poradnik nowoczesnej kobiety, jest źródłem wiarygodnych informacji ułatwiających prowadzenie domu i wychowywanie dzieci.

Internetowa wersja prestiżowego magazynu poświęconego aranżacji i dekoracji wnętrz, sztuce użytkowej i architekturze www.domiwnetrze.pl prezentuje ciekawe i nowatorskie rozwiązania, podpowiada jak żyć i mieszkać piękniej, informuje o tendencjach, inspiruje do kreowania własnego stylu życia.

Serwis www.twojedziecko.pl to internetowa wersja jednego z najpopularniejszych na polskim rynku magazynów dla rodziców poświęconego zdrowiu i żywieniu dziecka a także problemom rozwojowym i wychowawczym. Tematyka serwisu koncentruje się na dzieciach w wieku 0-7 lat.

Internetowa wersja najpopularniejszego na polskim rynku poradnika dla rodziców www.mamotoja.pl to internetowy poradnik koncentrujący się na problematyce ciąży, porodu, pielęgnacji i wychowania dzieci w wieku do 5 lat. Korzystając z fachowej wiedzy specjalistów, doradza jak wychować zdrowe i szczęśliwe dziecko.

www.twojmaluszek.pl to internetowe wydanie miesięcznika Twój Maluszek skierowanego do matek dzieci w wieku do 2 lat, mieszkających w miastach.

Rekordowy FilmWEB.pl

Najnowsze wyniki badania gemiusTraffic pokazują, że z miesiąca na miesiąc popularność FilmWEB.pl, największego i najczęściej odwiedzanego polskiego portalu filmowego, dynamicznie rośnie. W listopadzie portal odwiedziło 1 492 934 użytkowników (cookies), którzy dokonali 30 519 106 odsłon. W grudniu liczba czytelników FilmWEB.pl wzrosła do 1 698 853 (cookies) a liczba stron do 35 466 498.

Wyniki pierwszych dni stycznia prognozują kolejne rekordy oglądalności FilmWEB.pl.

FilmWEB.pl od początku oparł swoją strategię na budowaniu filmowej społeczności. Codziennie portal odwiedza około 120.000 miłośników kina.

Dzięki zaangażowaniu swoich użytkowników FilmWEB.pl zbudował największą polskojęzyczną bazę filmową na świecie, na którą składa się już prawie 220 tysięcy filmów i 500 tysięcy ludzi ze świata filmu.

Społeczność FilmWEB.pl to prawdziwi miłośnicy kina, którzy oprócz X Muzy interesują się także muzyką, literaturą, sportem, internetem, komputerami oraz grami wideo.

Nowy planer

IDMnet uruchomił pod adresem http://reklama.idmnet.pl nowy serwis internetowy skierowany do klientów, agencji reklamowych i domów mediowych. Serwis dokładnie opisuje całą oferowaną przez IDMnet powierzchnię reklamową.

Serwis reklama.idmnet.pl umożliwia przeszukiwanie oferty IDMnet oraz planowanie kampanii reklamowych.

“Zależy nam przede wszystkim na dobrym zaprezentowaniu oferty witryn, które są z nami zrzeszone. IDMplanner znacznie redukuje czas planowania kampanii, eliminuje wiele prostych błędów, które zdarzają się mediaplannerom, zdejmuje im z barków wiele godzin szukania i zbierania informacji. To co jest największą zaletą tej aplikacji to fakt, że planner w krótkim czasie będzie mógł wygenerować dobrej jakości media plan oraz poparte badaniami, rekomendacje witryn dla swojego klienta.” – twierdzi Adam Dyba.

Za pośrednictwem IDMplannera można składać generowane automatycznie zamówienia, które rozsyłane będą bezpośrednio do wyszczególnionych w media planie witryn. Aplikacja umożliwia dodanie kreacji, która wspólnie z zamówieniem trafia do wybranych serwisów.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Pomysły na biznes - szukam / oferuję » Wzory gotowych biznes planów pod dotacje

» Witam, Oferujemy wzory gotowych biznes planów przygotowanych z myślą o dotacjach z Urzędu Pracy (handel, usługi, produkcja - od sklepu internetowego po pizzerie). W chwili obecnej dysponujemy ponad 40 różnymi wnioskami / biznes planami - które zostały przez Nas przygotowane i uzyskały dofinansowanie. Pełna listę wzorów, oraz możliwość zakupu, znajdą Państwo tutaj (proszę skopiować i wkleić link): http://www.biznesplany24.pl/biznesplan-pup-wzory.html...

Działalność gospodarcza » Biuro Rachunkowe KAWECCY Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza

» NOWA SIEDZIBA FIRMY !!! Z ogromną radością informujemy, że możemy zaprosić Państwa do naszej nowej siedziby biura rachunkowego, które mieści się przy ul. Wolności 109 w Będzinie. Serdecznie Zapraszamy. Kaweccy s.c. ul. Wolności 109 42-506 Będzin woj. śląskie tel. 509050305, 505100668. http://www.kaweccygroup.pl...

Prowadzenie firmy » Praca z systemem CRM - doświadczenia

» Chętnie wymienię się doświadczeniami w temacie pracy na systemie Berberis. Jakie są wasze doświadczenia i co ciekawego udało się wam z tego systemu wyciągnąć? Na co należy szczególnie zwracać uwagę, żeby mieć tego efekty?...

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...