| Udostępnij

Nowy serwis Union Investment

W związku z rozbudową oferty produktowej Union Investment TFI S.A., a także coraz większym znaczeniem dostępu do informacji na temat produktów finansowych przez internet, w ubiegłym roku firma podjęła decyzję o uruchomieniu nowego serwisu z początkiem 2006 roku.

Od lutego br. internauci odwiedzający witrynę www.union-investment.pl zetkną się z zupełnie nowym wyglądem serwisu.

Zmianie uległ układ informacji, które już na poziomie strony wejściowej zostały podzielone na główne sekcje: Klienci indywidualni, Klienci instytucjonalni, Dystrybutorzy, Praktyczne oraz O firmie.

Dzięki temu internauci zyskali szybszy dostęp do interesujących ich informacji: tych szczegółowych o ofercie funduszy i asset management, a także informacji z życia firmy.

W dedykowanych sekcjach serwisu WWW.union-investment.pl klienci indywidualni i instytucjonalni znajdą:

• Szczegółowe informacje na temat funduszy – skład ich portfeli, wyniki w porównaniu do benchmarku,

• Opis produktów, opartych na funduszach: planów oszczędzania i rentierskich, IKE,

• Ofertę dla klientów VIP-owskich oraz instytucji: UniPrestige, UniVIP, asset management, PPE,

• Bieżące i archiwalne wyceny funduszy,

• Prospekty, sprawozdania funduszy, analizy rynkowe.

Informacje dla obu grup odbiorców zostały posegregowane tak, aby w najprostszy sposób potencjalni klienci mogli dowiedzieć się, jak stać się uczestnikiem funduszy oraz za pomocą których narzędzi najwygodniej zarządzać swoimi inwestycjami.

Nowością w odświeżonym serwisie internetowym jest sekcja Dystrybutorzy, na której – po zalogowaniu się – pracownicy sprzedający fundusze lub IKE Union Investment mają dostęp do materiałów pomocniczych: broszur, kart zleceń, formularzy do zamówień potrzebnych materiałów.

Znaczna część klientów, kontaktujących się z Union Investment, prosi o przesłanie dokumentów, niezbędnych do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Z tego względu, w części Praktyczne, zostały zamieszczone prospekty, sprawozdania, jak również umowy i regulaminy produktów łącznie z formularzami.

Potencjalni lub obecni inwestorzy, którzy chcą zapoznać się z historią istnienia Union Investment TFI S.A. na polskim rynku oraz uzyskać informacje na temat zarządu firmy i zarządzających funduszami, znajdą je w części O firmie.

Na stronie www.union-investment.pl nadal funkcjonuje wprowadzony w ubiegłym roku System Informacyjno-Transakcyjny UniSieć, umożliwiający klientom śledzenie inwestycji przez Internet.

Przygotowaniem i wdrożeniem nowego projektu kieruje Agnieszka Padzik – Marketing Manager w Union Investment TFI S.A.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...

Praktyka e-biznesu » Reklama w Internecie, strona www lub e-sklep za darmo!!!

» Myslę, że dodanie firmy do katalogu wystarczy...

Marketing i reklama » Obniżamy ceny na popularne domeny

» Na Świętaobniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. http://2be.pl/miko...