| Udostępnij

Lifting GOL

W połowie lutego witryna GRY-OnLine.pl zakończyła jedną z największych technicznych i wizualnych modernizacji w historii firmy. Nowe rozwiązania umożliwiają internautom wygodniejsze dotarcie do poszukiwanych informacji.

Serwis GRY-OnLine.pl skupia społeczność związaną z rynkiem gier komputerowych. Znajdują się tu wszelkie informacje na ich temat, galeria zdjęć i screenów, pliki do ściągnięcia, poradniki, kody oraz ponad 2000 mini filmów i trailerów.

Forum witryny stanowi jedno z najpopularniejszych miejsc wymiany opinii i porad związanych z grami (4,6 mln wypowiedzi). Obecnie także trwają prace nad działem Dla rodziców. Będą tu zamieszczane informacje pomagające sprawdzić rodzicom czy dana gra nadaje się dla ich dziecka (między innymi wymagania wiekowe).

GRY-OnLine.pl zajmują czołowe miejsce pod względem liczby użytkowników spośród wszystkich witryn rozrywkowych objętych badaniem Megapanel PBI/ Gemius. W grudniu 2005 r. portal odwiedziło 964 tys. osób (Megapanel PBI/ Gemius, XII 2005). Newsletter witryny prenumeruje 70 tys. internautów.

W nowej wersji serwisu wprowadzono szereg zmian mających na celu poprawę szybkości ładowania się stron. W Serwisie Informacyjnym zastosowano technologię Ajax. Dzięki temu czytelnicy bez konieczności przeładowywania całej strony uzyskują szybszy i bardziej intuicyjny dostęp do wszystkich najważniejszych informacji i materiałów związanych ze światem gier komputerowych.

Z uwagi na coraz większe zainteresowanie konsolami nowej generacji, menu wyboru platform poszerzono o Xbox360, Playstation 3, Nintendo DS oraz Playstation Portable.

Użytkownicy zarówno nowych jak i starych typów konsol oraz “klasycznych PC” są w stanie szybko zawęzić przeglądane strony do treści związanych z wybraną przez nich platformą sprzętową.

GRY-OnLine.pl poszerzyły również inne opcje związane z personalizacją strony. Zakładka Moje Gry Online umożliwia wgrywanie na stałe wybranych ustawień serwisu. Użytkownik może między innymi umieścić najciekawsze jego zdaniem podstrony czy artykuły we własnym menu. Można też dostosować do indywidualnych potrzeb ustawienia forum dyskusyjnego oraz wybrać spośród dwóch wersji kolorystycznych serwisu – jasnej i ciemnej.

Ponieważ GRY-OnLine.pl to przede wszystkim źródło informacji na temat gier, postanowiono bez jakichkolwiek ograniczeń udostępnić informacje zawarte w jednej z największych, nie tylko w polskim internecie, Encyklopedii Gier. W chwili obecnej zostało w niej skatalogowanych ponad 6700 gier. Warto zaznaczyć, że fizyczna wersja tej encyklopedii, wydawana wraz z wydawnictwem Axel Springer już od 4 lat, odnosi sukcesy na rynku prasowym.

Wprowadzone zmiany pociągnęły za sobą uporządkowanie oferowanych powierzchni reklamowych. Na głównej stronie serwisu informacyjnego istnieje możliwość emisji Premium Rectangle. Lepsza dostępność znacznie zwiększyła atrakcyjność reklam streamingowych zamieszczonych przed publikowanymi na stronie filmami i trailerami z gier. Wzrost zainteresowania tą formą reklamy wiąże się również z poprawą szybkości łączy polskich internautów. Istnieje ponadto możliwość objęcia patronatu nad konkretną częścią GRY-OnLine.pl – przykładem tego jest dział Zagraj w którym w ramach promocji można np. zamieścić własną grę flash.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...

Praktyka e-biznesu » Reklama w Internecie, strona www lub e-sklep za darmo!!!

» Myslę, że dodanie firmy do katalogu wystarczy...

Marketing i reklama » Obniżamy ceny na popularne domeny

» Na Świętaobniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. http://2be.pl/miko...