| Udostępnij

FONEMON Ekspres

Wrocławski operator FONE udostępnił klientom indywidualnym usługę telefonii internetowej o nazwie FONEMON Ekspres. Start usługi wpisany jest w nową strategię firmy ogłoszoną w październiku ubiegłego roku.

Firma FONE istnieje na rynku od 2002 r. Przez ten czas była operatorem usługowym dostarczającym połączenia głosowe dla ponad 3 tys. klientów biznesowych.

Nowa strategia opiera się na dostarczaniu rozwiązań VoIP klientom indywidualnym oraz zakłada osiągnięcie statusu integratora telekomunikacyjnego. FONE nie zrezygnował z oferowania połączeń głosowych realizowanych przez prefiks, ale odstąpił swoich klientów na tego typu usługi “międzynarodowemu operatorowi”.

Usługa FONEMON Ekspres jest rozwinięciem istniejącej już wersji darmowej FONEMON. Nowa usługa pozwala na wykonywanie tanich rozmów lokalnych, krajowych i zagranicznych za pośrednictwem komputera podłączonego do sieci Internet.

W FONEMON Ekspres nie są pobierane żadne opłaty za użytkowanie konta. Darmowe są również połączenia pomiędzy użytkownikami sieci FONEMON. Użytkownik usługi FONEMON Ekspres płaci jedynie za wykonane połączenia poza siecią, zgodnie z obowiązującym cennikiem operatora. Konto, z którego korzysta, nie ma żadnych ograniczeń czasowych.

Aby skorzystać z usługi potrzebny jest komputer PC z przeglądarką Internet Explorer w wersji 5.0 i wyżej, słuchawki i mikrofon oraz unikatowy kod PIN, który można nabyć w sklepie internetowym na www.sklep.fone.pl.

Wraz z nabyciem kodu PIN użytkownik otrzymuje indywidualne konto ze startową kwotą na wykonanie połączeń w wysokości 5 zł. Nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania czy podłączania dodatkowego urządzenia. Wystarczy jedynie wejść na stronę www.fonemon.pl i – używając przyznanego kodu PIN – zalogować się w systemie FONEMON.

“Od stycznia tego roku świadczymy usługi telefonii internetowej w systemie FONEMON, a usługa FONEMON Ekspres jest kolejną propozycją wykonywania tanich połączeń w ramach tego systemu” – mówi Krzysztof Surgut, Wiceprezes firmy FONE. “W odróżnieniu od istniejących tego typu usług, FONEMON Ekspres nie wymaga instalowania dedykowanych programów popularnie zwanych aplikacjami lub softphonami. Użytkownik konta FONEMON Ekspres może korzystać z usługi z dowolnego miejsca na świecie mając jedynie dostęp do komputera podłączonego do Internetu – kontynuuje Krzysztof Surgut – Postawiliśmy przede wszystkim na łatwość dostępu do usługi oraz prostotę korzystania z niej.” – dodaje.

Wprowadzeniu usługi FONEMON Ekspres towarzyszy “Wielki Konkurs FONEMON”, który trwa od 15.03.2006 r. do 26.03.2006 r. W konkursie tym może wziąć udział każda osoba spełniająca warunki regulaminu. Wśród osób, które udzielą poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe z zakresu telefonii internetowej (pytania te opublikowane są na stronie internetowej www.fonemon.pl/konkurs), zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe. Na zwycięzców czekają m.in.: telefony komórkowe, aparaty ISDN, telefony IP i bramki internetowe. Pierwszym 1000 uczestnikom konkursu, którzy nadeślą formularze konkursowe z wszystkimi odpowiedziami, operator gwarantuje nagrody-niespodzianki. Ponadto, za najciekawszą odpowiedź na pytanie otwarte zostanie przyznana dodatkowa nagroda w postaci telefonu komórkowego Motorola V3. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 28.03.2006 r. na stronie internetowej www.fonemon.pl.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...

Praktyka e-biznesu » Reklama w Internecie, strona www lub e-sklep za darmo!!!

» Myslę, że dodanie firmy do katalogu wystarczy...

Marketing i reklama » Obniżamy ceny na popularne domeny

» Na Świętaobniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. http://2be.pl/miko...