| Udostępnij

Głosowe randkowanie

Na rynku usług głosowych i sms- owych widać wyraźne orzeźwienie szczególnie widoczne w temacie kreacji. Kreacja głosowa z wykorzystaniem parodii znanych osób publicznych robi wielką furorę.

Pod numerem premium *7120 (dostępnym tylko w sieci Era) Eurokom uruchomił dla PTC nowy serwis głosowy “Telepiguła”, w którym można zagrać w konkursie, ściągnąć dzwonek na telefon, wysłać dedykowaną pocztówkę dźwiękową oraz posłuchać Gorącego Tematu.

Udźwiękowienie Serwisu zostało przeprowadzone parodią znanych osób publicznych w tym Katarzyny Figury i samego Andrzeja Leppera. Najsilniejszą stroną tego serwisu jest właśnie jego narracja oraz interakcja z użytkownikiem w opcji Gorącego Tematu. Autorzy Serwisu pokusili się o niebanalne tematy, graniczące jeszcze w stylu dobrego smaku z tematami tabu, o których na ogół wstydzimy się mówić otwarcie lub głośno.

Nowa jakość serwisu to przede wszystkim niestandardowa kreacja i ciekawa formuła. Klient wybiera dla siebie opcję która jednocześnie go najbardziej interesuje w danym momencie odsłuchiwania. Jego cechą szczególną jest szeregowe prezentowanie możliwości korzystania w kolejności zoptymalizowanej dla odbiorcy portalu. W ten sposób odbiorca przy zachowaniu bierności może skorzystać z kilku opcji serwisu, począwszy od razu od serwisu najbardziej pożądanego. Nie traci czasu na suche instrukcje menu, lecz od razu korzysta z serwisu właściwego, co podnosi atrakcyjność całego portalu głosowego.

Wraz ze wzrostem świadomości i oczekiwań Klienta, specjaliści ds. rozwoju produktu będą stawać na głowie, aby sprostać coraz większym wymaganiom klientów. Przestarzałe i odgrzewane koncepcje z przed kilku lat przejdą w zapomnienie, a sprawdzą się kreatywne rozwiązania szczególnie widoczne w obszarze marketingu mobilnego.

Eurokom wraz z Wind Telecom wprowadzili na rynek również produkt głosowy o nazwie „GŁOSOZMIENIACZ”. Klient przez Voice Premium może rozmawiać głosem innym niż swój własny.

Usługa dedykowana jest dla osób w wieku od 12 do 35 lat i pozwala na anonimowe lub identyfikowane rozmowy z dowolnym użytkownikiem zarówno głosem kobiecym, męskim, jak i dziecinnym. Dodatkowo już w najbliższym czasie Klient będzie mógł rozmawiać z dowolną osobą głosem znanych osób publicznych.

Serwis „GŁOSOZMIENIACZ” jest idealnym kanałem komunikacji dla osób chcących zrobić żart lub anonimowo wyznać miłość życia. Jednoczenie już teraz trwają prace nad kreatywnym wykorzystaniem usługi. Na razie Eurokom nie zdradził planów kreatywnego wykorzystania usługi i tego co planuje w tym temacie w najbliższym czasie.

Wiadomo jedynie, że dziś komercyjnie wystartowała usługa pod numerem *7210 z największym ogólnopolskim wydawcą prasowym Bauer. Z usługi mogą korzystać wszyscy użytkownicy, a prosta nawigacja umożliwia wybór dedykowanej opcji transformacji głosu.

Eurokom zapowiada rewolucję w usługach głosowych szczególnie w temacie randkowych serwisów głosowych. Na razie nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat tego co i dla kogo Eurokom planuje wdrożyć nowe usługi, wiadomo jedynie że jeszcze z początkiem marca 2007 nastąpi odsłona pierwszej odsłony nowych serwisów głosowych.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...

Praktyka e-biznesu » Reklama w Internecie, strona www lub e-sklep za darmo!!!

» Myslę, że dodanie firmy do katalogu wystarczy...

Marketing i reklama » Obniżamy ceny na popularne domeny

» Na Świętaobniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. http://2be.pl/miko...