| Udostępnij

Zelmer inwestuje w e-marketing

Polski lider drobnego sprzętu AGD gruntownie odświeża swoją obecność w Internecie oraz podkreśla znaczenie e-marketingu w strategii działania spółki na rynkach zagranicznych. Partnerem działań internetowych jest Ideo.

Dynamiczny rozwój Zelmer oraz prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę działań promocyjnych pod hasłem „Zelmer – Niezawodnie” zdeterminowały podjęcie przez Spółkę istotnych zmian w prezentacji marki w Internecie.

Firma Ideo, odpowiedzialna w projekcie internetowym za audyt e-marketingowy, analizę webusability, a następnie całokształt wynikających z badań działań e-marketingowych skupiła się na przygotowaniu nowego, niezwykle funkcjonalnego i dynamicznego serwisu, w którym szczególny nacisk został położony na ekspozycję oferty Zelmera.

Podstawowym celem jaki postawiono przed nowym serwisem www.Zelmer.pl jest prezentacja produktów firmy oraz sprzedaż on-line klientom indywidualnym. Z kolei, dla takich grup docelowych jak inwestorzy, klienci oraz partnerzy zagraniczni, stworzony został osobny serwis internetowy funkcjonujący pod adresem www.Zelmer.com, który spełnia przede wszystkim funkcję wizerunkową oraz informacyjną.

Atutem produktowego charakteru witryny www.Zelmer.pl jest szeroka prezentacja oferty za pomocą zdjęć, szczegółowych opisów danych technicznych, wyposażenia oraz trójwymiarowych modeli najbardziej prestiżowych produktów z oferty.

Dodatkowo wdrożony mechanizm porównywania asortymentu ułatwia podejmowanie decyzji zakupowych spośród szerokiej gamy produktów Zelmera. Strona umożliwia ponadto obejrzenie całościowej oferty w poszczególnych liniach kolorystycznych tj. Silver, Grafit, Orange, Lapis.

Część korporacyjna prezentuje kilkudziesięcioletnią historię Spółki, władze, a także relacje inwestorskie (notowania i raporty giełdowe, prezentacje). Dla partnerów serwisowych, serwis posiada dedykowaną część, która jest dostępna po zalogowaniu.

Częsta aktualizacja treści, a przede wszystkim nisko-kosztowa rozbudowa oferty produktowej na stronie jest możliwa dzięki Edito CMS – jednemu z wiodących i uznanych na rynku systemów do zarządzania treścią stron internetowych. Edito CMS posiada już ponad 160 wdrożeń w polskich i zagranicznych projektach internetowych. Jest to autorskie rozwiązanie firmy Ideo obecne na rynku już od ponad 7 lat.

Zgodnie z podjętą przez Zelmer S.A. strategią, kolejnym etapem współpracy firmy z Ideo będzie wdrożenie spójnych ze stroną korporacyjno-produktową serwisów internetowych dla Spółek Zelmera obecnych w innych krajach.

Ideo działa na rynku usług i technologii internetowych dostarczając skuteczne i konkurencyjne rozwiązania w obszarze e-marketingu, e-biznesu oraz e-government.

Firma obecna na rynku od 1999 roku i zatrudniająca 47 osób, zrealizowała dotychczas projekty internetowe dla ponad 300 firm oraz instytucji administracji publicznej. Wśród klientów Ideo znajdują się m.in.: Muzeum Narodowe w Warszawie, LexisNexis, Winterthur, Polska Izba Ubezpieczeń, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego, Asseco Poland, Śnieżka, Krośnieńskie Huty Szkła, Koral, Zelmer, Urząd Miasta Rzeszowa.

Ideo posiada autorskie, uznane na rynku produkty, na bazie których buduje serwisy internetowe oraz systemy intranetowe. Są to: EDITO – system klasy CMS (www.edito.pl) oraz LOGITO – system przeznaczony do zarządzania elektronicznym obiegiem informacji i dokumentów (www.logito.pl).

Firma jest Mecenasem Akademii Marketingu Questus, zrzeszającej szerokie grono polskich marketerów, a także współorganizatorem wielu ogólnopolskich konferencji branżowych, m.in. corocznego Kongresu PR.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Pomysły na biznes - szukam / oferuję » Wzory gotowych biznes planów pod dotacje

» Witam, Oferujemy wzory gotowych biznes planów przygotowanych z myślą o dotacjach z Urzędu Pracy (handel, usługi, produkcja - od sklepu internetowego po pizzerie). W chwili obecnej dysponujemy ponad 40 różnymi wnioskami / biznes planami - które zostały przez Nas przygotowane i uzyskały dofinansowanie. Pełna listę wzorów, oraz możliwość zakupu, znajdą Państwo tutaj (proszę skopiować i wkleić link): http://www.biznesplany24.pl/biznesplan-pup-wzory.html...

Działalność gospodarcza » Biuro Rachunkowe KAWECCY Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza

» NOWA SIEDZIBA FIRMY !!! Z ogromną radością informujemy, że możemy zaprosić Państwa do naszej nowej siedziby biura rachunkowego, które mieści się przy ul. Wolności 109 w Będzinie. Serdecznie Zapraszamy. Kaweccy s.c. ul. Wolności 109 42-506 Będzin woj. śląskie tel. 509050305, 505100668. http://www.kaweccygroup.pl...

Prowadzenie firmy » Praca z systemem CRM - doświadczenia

» Chętnie wymienię się doświadczeniami w temacie pracy na systemie Berberis. Jakie są wasze doświadczenia i co ciekawego udało się wam z tego systemu wyciągnąć? Na co należy szczególnie zwracać uwagę, żeby mieć tego efekty?...

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...