| Udostępnij

Zelmer inwestuje w e-marketing

Polski lider drobnego sprzętu AGD gruntownie odświeża swoją obecność w Internecie oraz podkreśla znaczenie e-marketingu w strategii działania spółki na rynkach zagranicznych. Partnerem działań internetowych jest Ideo.

Dynamiczny rozwój Zelmer oraz prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę działań promocyjnych pod hasłem „Zelmer – Niezawodnie” zdeterminowały podjęcie przez Spółkę istotnych zmian w prezentacji marki w Internecie.

Firma Ideo, odpowiedzialna w projekcie internetowym za audyt e-marketingowy, analizę webusability, a następnie całokształt wynikających z badań działań e-marketingowych skupiła się na przygotowaniu nowego, niezwykle funkcjonalnego i dynamicznego serwisu, w którym szczególny nacisk został położony na ekspozycję oferty Zelmera.

Podstawowym celem jaki postawiono przed nowym serwisem www.Zelmer.pl jest prezentacja produktów firmy oraz sprzedaż on-line klientom indywidualnym. Z kolei, dla takich grup docelowych jak inwestorzy, klienci oraz partnerzy zagraniczni, stworzony został osobny serwis internetowy funkcjonujący pod adresem www.Zelmer.com, który spełnia przede wszystkim funkcję wizerunkową oraz informacyjną.

Atutem produktowego charakteru witryny www.Zelmer.pl jest szeroka prezentacja oferty za pomocą zdjęć, szczegółowych opisów danych technicznych, wyposażenia oraz trójwymiarowych modeli najbardziej prestiżowych produktów z oferty.

Dodatkowo wdrożony mechanizm porównywania asortymentu ułatwia podejmowanie decyzji zakupowych spośród szerokiej gamy produktów Zelmera. Strona umożliwia ponadto obejrzenie całościowej oferty w poszczególnych liniach kolorystycznych tj. Silver, Grafit, Orange, Lapis.

Część korporacyjna prezentuje kilkudziesięcioletnią historię Spółki, władze, a także relacje inwestorskie (notowania i raporty giełdowe, prezentacje). Dla partnerów serwisowych, serwis posiada dedykowaną część, która jest dostępna po zalogowaniu.

Częsta aktualizacja treści, a przede wszystkim nisko-kosztowa rozbudowa oferty produktowej na stronie jest możliwa dzięki Edito CMS – jednemu z wiodących i uznanych na rynku systemów do zarządzania treścią stron internetowych. Edito CMS posiada już ponad 160 wdrożeń w polskich i zagranicznych projektach internetowych. Jest to autorskie rozwiązanie firmy Ideo obecne na rynku już od ponad 7 lat.

Zgodnie z podjętą przez Zelmer S.A. strategią, kolejnym etapem współpracy firmy z Ideo będzie wdrożenie spójnych ze stroną korporacyjno-produktową serwisów internetowych dla Spółek Zelmera obecnych w innych krajach.

Ideo działa na rynku usług i technologii internetowych dostarczając skuteczne i konkurencyjne rozwiązania w obszarze e-marketingu, e-biznesu oraz e-government.

Firma obecna na rynku od 1999 roku i zatrudniająca 47 osób, zrealizowała dotychczas projekty internetowe dla ponad 300 firm oraz instytucji administracji publicznej. Wśród klientów Ideo znajdują się m.in.: Muzeum Narodowe w Warszawie, LexisNexis, Winterthur, Polska Izba Ubezpieczeń, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego, Asseco Poland, Śnieżka, Krośnieńskie Huty Szkła, Koral, Zelmer, Urząd Miasta Rzeszowa.

Ideo posiada autorskie, uznane na rynku produkty, na bazie których buduje serwisy internetowe oraz systemy intranetowe. Są to: EDITO – system klasy CMS (www.edito.pl) oraz LOGITO – system przeznaczony do zarządzania elektronicznym obiegiem informacji i dokumentów (www.logito.pl).

Firma jest Mecenasem Akademii Marketingu Questus, zrzeszającej szerokie grono polskich marketerów, a także współorganizatorem wielu ogólnopolskich konferencji branżowych, m.in. corocznego Kongresu PR.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...

Praktyka e-biznesu » Reklama w Internecie, strona www lub e-sklep za darmo!!!

» Myslę, że dodanie firmy do katalogu wystarczy...

Marketing i reklama » Obniżamy ceny na popularne domeny

» Na Świętaobniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. http://2be.pl/miko...

Rejestracja domen » Profesjonalny hosting teraz 90% taniej!

» Aktywując wybrany pakiet hostingowy w 2BE.pl na cały rok zapłacisz aż 90% mniej! To nie wszystko! Do każdego pakietu dodajemy zestaw bonusów, ułatwiających start strony w sieci. Zobacz listę. Pakiet Żółty = 25 zł netto Pakiet Czerwony = 55 zł netto I oczywiście 14-dniowy okres testowy całkowicie za darmo! Szczegóły oferty na naszej stronie internetowej. http://2be.pl/promocje/aktualne-promocje/hosting-90-taniej/...