| Udostępnij

Bankier.TV partnerem YouTube

Serwis multimedialny Bankier.TV wchodzący w skład portalu Bankier.pl został wyłącznym partnerem YouTube w Polsce z zakresu dostarczania multimedialnych treści biznesowych.

Współpraca została nawiązana przy okazji rozszerzenia działalności YouTube na kolejne kraje, w tym Polskę. Dla portalu Bankier.pl własny kanał na YouTube to znaczne zwiększenie zasięgu dystrybucji swoich treści, a także wzrost ich popularności wśród użytkowników Internetu.

Materiały multimedialne przygotowane przez redakcję Bankier.TV będą obecnie dostępne pod adresem www.youtube.pl/bankiertv, jak również w dotychczasowym serwisie www.bankier.tv.

W dniu 19 czerwca YouTube, LLC, firma obsługująca najpopularniejszy na świecie serwis umożliwiający internautom publikację i dzielenie się swoimi filmami, ogłosiła rozszerzenie swojej działalności na kolejne kraje.

Lokalne wersje YouTube od dziś są dostępne w Brazylii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Japonii, Polsce, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Jest to pierwszy krok do stworzenia w pełni zlokalizowanych serwisów w każdym z tych krajów.

Każdy serwis jest przetłumaczony w całości, zawiera lokalne strony domowe oraz funkcję wyszukiwania. W miarę upływu czasu zyska on „lokalny” smak, oferując dostosowane do danego kraju rankingi i komentarze, jak również sekcje Wideo, Kanały, Kategorie oraz Społeczność.

Portal Bankier.pl, w skład którego wchodzi serwis multimedialny Bankier.TV, jest jedynym partnerem YouTube w Polsce w obszarze dostarczania biznesowych materiałów multimedialnych. Od dziś wszyscy użytkownicy YouTube mają dostęp do multimedialnych treści przygotowanych przez redakcję portalu Bankier.pl z zakresu: finansów osobistych, inwestowania, rynków kapitałowych i produktów finansowych. W ramach współpracy z YouTube powstał specjalny kanał znajdujący się pod adresem www.youtube.pl/bankiertv. Serwis Bankier.TV jest także dostępny pod dotychczasowym adresem www.bankier.tv.

Dla Bankier.pl rozpoczęcie współpracy z YouTube jest kolejnym krokiem w realizacji planów, które mają za zadanie maksymalizowanie dotarcia z treściami Bankier.pl do jak największej ilości użytkowników w sposób dla nich odpowiedni i atrakcyjny. Od ponad roku Bankier.pl wprowadza dodatkowe kanały dystrybucji swoich treści, m.in. uruchamiając w zeszłym roku serwis Bankier.TV, tworząc wspólnie z Radiem Wawa podcasty o tematyce biznesowej możliwe do pobrania na wszelkie urządzenia typu: mp3 player, iPod, a także uruchamiając w lutym tego roku wraz z firmą Nokia pierwszą w Polsce telewizję internetową mobile.bankier.tv nagrywaną za pomocą telefonu multimedialnego Nokia N93.

„Kanał Bankier.TV na YouTube będzie kolejnym miejscem dystrybucji treści naszego portalu. Jestem przekonany, że obecność Bankier.pl zapewni użytkownikom YouTube dostęp do atrakcyjnego merytorycznie kontentu biznesowego, a to przełoży się na większy zasięg i popularność portalu Bankier.pl wśród użytkowników Internetu.” – mówi Maciej Klepacki, marketing manager, Bankier.pl.

“Bardzo mnie cieszy fakt, że to właśnie nam jako pierwszym w Polsce firma YouTube zaproponowała współpracę w tym zakresie i jestem przekonany, że świadczy to jak najlepiej o jakości dostarczanych przez nas treści” – dodaje Klepacki.

”Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy teraz ten sam produkt zaoferować międzynarodowej społeczności a to dzięki stworzeniu serwisów lokalnych, które nie tylko promują społeczności poszczególnych krajów, ale są również dostępne w lokalnych językach” – powiedział Steve Chen, współzałożyciel i dyrektor ds. technologii w firmie YouTube.Podziel się tym artykułem:

Podobne artykuły:

1 Komentarz dla “Bankier.TV partnerem YouTube”

  1. Agata pisze:

    Witam duży to ma dobrze. Mały to oze tylko polecić stronkę http://www.elefantti.pl/zdjecia-niemowlat-warszawa/

Skomentuj

Wydarzenia TMT

Ostatnio na Forum BiznesNet.pl

Działalność gospodarcza » Biuro Rachunkowe KAWECCY Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza

» NOWA SIEDZIBA FIRMY !!! Z ogromną radością informujemy, że możemy zaprosić Państwa do naszej nowej siedziby biura rachunkowego, które mieści się przy ul. Wolności 109 w Będzinie. Serdecznie Zapraszamy. Kaweccy s.c. ul. Wolności 109 42-506 Będzin woj. śląskie tel. 509050305, 505100668. http://www.kaweccygroup.pl...

Prowadzenie firmy » Praca z systemem CRM - doświadczenia

» Chętnie wymienię się doświadczeniami w temacie pracy na systemie Berberis. Jakie są wasze doświadczenia i co ciekawego udało się wam z tego systemu wyciągnąć? Na co należy szczególnie zwracać uwagę, żeby mieć tego efekty?...

Strategie e-marketingu » Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego - jak?

» Podsumowanie roku i raport z marketingu internetowego. Jak to robicie? Jarek z Łodzi chciałby się dowiedzieć i wymienić uwagami. Lepiej pisać do mnie bezpośrednio na ezin@o2.pl...

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» To zacznijcie. Akurat dla biznesu jest to zbawienne, nawet jeśli macie przeciętną liczbę zleceń. Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie skoro system Berberis masz w wersji darmowej, to czemu nie korzystać? Zamiast umieszczać wszystko na kartkach, chyba zdecydowanie lepiej tak to ogarnąć, prawda? W ten sposób nic nie zaginie....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Nie używamy....

Prowadzenie firmy » Czy używasz w firmie programu CRM?

» Jeśli chodzi o systemy, to na pewno Berberis, w wersji Minima. Kawał solidnego rozwiązania - mimo darmowości, macie tam mnóstwo funkcji, które na bank wykorzystacie. Największe znaczenie mają podstawowe parametry. Inna sprawa - system można normalnie testować, zresztą... skoro to darmowa wersja to jaki problem? Sami musicie wprowadzić dane, ocenić jakość działania, ale to jakoś specjalnie trudne nie będzie....

Prowadzenie firmy » PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

» Pomożecie? Nie znam tego komisu, a mam upatrzone świetne auto: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-1-6-16-v-po-lifcie-czujniki-parkowania-klimatyzacja-komputer-zamiany-ID6yHzJD.html Da się cokolwiek powiedzieć, na podstawie tego co widać w opisie i na fotkach?...

Najskuteczniejsze formy reklamy » Konkurs Złota Dwudziestka

» Ruszył konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 polskich producentów dóbr konsumpcyjnych, posiadających blogi firmowe, na których prezentowane są walory produktów. Pierwsza eliminacja już za nami: https://bruxer.wordpress.com/najlepsze-blogi-producentow/ Teraz zachęcamy wszystkich do współpracy w przygotowaniu kolejnej eliminacji. Jacy producenci ze swoimi blogami powinni być jeszcze uwzględnieni? Szukamy tych z najlepszymi blogami. Zachęcamy też do dyskusji nad kryteriami oceny, które w istocie dopiero są tworzone. (Brux) brux@post.com...