Czy to jest naprawde możliwe?

Ogólne forum o biznesie, gospodarce i finansach dla ludzi biznesu - tych doświadczonych i tych początkujących. Masz pytanie? Znasz odpowiedź? Może razem zrobicie biznes, a może po prostu ktoś będzie Ci wdzięczny i kiedyś się zrewanżuje...

Czy to jest naprawde możliwe?

Postprzez windykegze » So 14.08.2010 17:38

Chodzi mi o możliwość uzyskania kredytu na firmę w sposób opisany tu: http://www.kredyty.aid.pl/kredyt-pod-kr ... piecki.htm

Czy jest to realne i czy banki to jeszcze praktykują?
windykegze
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Re: Czy to jest naprawde możliwe?

Postprzez kalinka6 » Śr 18.08.2010 12:43

musisz przejść sie do Banku i porozmawiać z pracownikiem zajmujacym się kredytami. W bankach polityka zmienia się co chwile. Polecam jednak mbank, jest wygodny dla przedsiębiorców !!!
kalinka6
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez radek12 » Cz 06.01.2011 1:31

ja mogę polecić alior maja niezłe oferty, ale również trzeba sie dowiadywać na bieżąco bo na bieżąco są zmieniane.
radek12
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez frutas » Pt 22.06.2012 12:00

kalinka6 napisał(a):musisz przejść sie do Banku i porozmawiać z pracownikiem zajmujacym się kredytami. W bankach polityka zmienia się co chwile. Polecam jednak mbank, jest wygodny dla przedsiębiorców !!!

Tak Mbank jest wygodny dla przedsiębiorców, ale mają trochę zbyt duże oprocentowanie kredytów. Także ja bym się z tym Mbankiem zastanowił.

Druga sprawa to ta, że jakiś czas temu zaostrzono procedury przyznawania kredytów we wszystkich polskich bankach z powodu kryzysu. Będzie ci jeszcze ciężej uzyskać kredyt.
frutas
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez mariuszk » Cz 06.09.2012 12:17

Każdy bank ma inne wymagania, ale z tego co widziałem ostatnio żądają masę poręczeń, zaświadczeń i najlepiej żeby było kilku żyrantów jednym słowem dzisiaj dostać kredyt na otwarcie działalności nie jest łatwo.
mariuszk
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu