Innowacyjny sposób na zarobek

Ogólne forum o biznesie, gospodarce i finansach dla ludzi biznesu - tych doświadczonych i tych początkujących. Masz pytanie? Znasz odpowiedź? Może razem zrobicie biznes, a może po prostu ktoś będzie Ci wdzięczny i kiedyś się zrewanżuje...

Innowacyjny sposób na zarobek

Postprzez indyk » Śr 17.10.2012 23:49

PayTrade, czyli szwajcarski sposób na zarobienie pieniędzy? Często szukam sposobów na zarobek w sieci. Dziś szukając natrafiłem na stronę PayTrade.eu, której oferta wygląda nadzwyczaj ciekawie. Udało mi się ustalić, że oferują bardzo atrakcyjny zysk oraz "dają gwarancję", że nasze zarobki w danym miesiącu nie będą niższe od tych z miesiąca poprzedniego. Piszą także, że współpracują ze znanymi firmami finansowymi, więc wygląda obiecująco. Więcej szczegółów nie ma, ale codziennie o 20:00 (w soboty o 11:00) prowadzą darmowe Webinary, w których każdy może wziąć udział, więc chyba warto wejść i poznać szczegóły. Co myślicie?
indyk
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Re: Innowacyjny sposób na zarobek

Postprzez scarlett_26 » Wt 27.11.2012 9:49

Firma świetna i Bezpieczeństwo super. Nadzorowana przez Narodowy Bank Polski i do tego ma zabezpieczone wszystko prawem depozytowym.

zobacz na Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=IjoipbDlo7U
scarlett_26
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez maciej__42 » Pn 10.12.2012 22:02

I nie ma kosztów związanych z biznesem w PayTrade. Gdzie indziej to nic za darmo..
maciej__42
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez scarlett_26 » Wt 11.12.2012 10:18

Stabilność dochodu i najlepszy produt na rynku jeśli chodzi o inwestycje. Zbrzydły mi się już 10 -15 letnie polisy. Tutaj masz przywilej inwestycyji,a nie przymus.
scarlett_26
Postać Biznesu
Postać Biznesu