Szukam dobrej firmy oferującej szkolenia dla firm

Ogólne forum o biznesie, gospodarce i finansach dla ludzi biznesu - tych doświadczonych i tych początkujących. Masz pytanie? Znasz odpowiedź? Może razem zrobicie biznes, a może po prostu ktoś będzie Ci wdzięczny i kiedyś się zrewanżuje...

Szukam dobrej firmy oferującej szkolenia dla firm

Postprzez daisy » Pn 11.07.2011 12:11

Pytanie mam związane ze szkoleniami, wiem że są firmy które oferują szkolenia dla firm, jednak zalezy mi na solidnej firmie oferującej szkolenia w zakresie m.in. Motywowanie, Planowanie Startegiczne. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
daisy
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Re: Szukam dobrej firmy oferującej szkolenia dla firm

Postprzez kingakl » Wt 12.07.2011 12:33

w znalezieniu odpowiedniego trenera/firmy szkoleniowej pomoże portal []http://treco.pl[]. można skorzystać z zaawansowanej wyszukiwarki, w której określić można następujące parametry wyszukiwania:
doświadczenie zawodowe
doświadczenie trenera
znajomość języków obcych (prowadzenie w nich szkoleń)
wykształcenie
przebyte kursy i szkolenia
udział w konferencjach
autorskie publikacje

mam nadzieję, że się przyda
kingakl
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez dariosz » Pn 25.07.2011 14:23

Witaj, gradatim.pl, firma, która profesjonalnie organizuje szkolenia. Siedziba znajduję się w Warszawie, organizowali mi już 3 szkolenia i jestem usatysfakcjonowany. Pozdrawiam.
dariosz
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez patrick » Pn 01.08.2011 0:18

W sumie to trzeba znaleźć firmę która nie dość, że przeprowadzi szkolenie, to jeszcze sprawdzi jego skuteczność, (przeprowadzając samo szkolenie może nas wiele cennych informacji ominąć). Dlatego lepiej zatrudnić niezależny podmiot naukowy, który sprawdzi taką firmę np. Instytut Analiz im. Karola Gaussa, czy inne tego typu instytucje
patrick
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez STRanna62 » Wt 02.08.2011 12:05

polecam firmę konferencyjno- szkoleniową: www.bamt.pl
STRanna62
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez Infakt » Pn 05.12.2011 23:19

Firm szkoleniowych jest wiele.
To nie oferta czy cena jest kluczowa.
Kluczowe jest to by osoba przekazująca wiedzę pracownikom robiła to tak by pracownicy wynieśli z tego dużo praktycznych informacji.

Dużo firm szkoleniowych to tzw lanie wody.
Teoretycy – szkoleniowcy.

Proszę szukać osób, które mają i wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie.
Które znają od kuchni swoją branże i stały po obu stronach barykady i jako pracownicy i jako szefowie.

Mogę kogoś zaproponować, ale potrzebne są inne informacje (szczegóły)
Infakt
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez ariel » Cz 16.05.2013 19:31

szukając firmy szkoleniowe dobrze się zastanów nad tym jaką branżę reprezentujesz i gdzie znajdziesz specjalistów którzy będą szkolić. nie mówie tu oczywiście o miejscu fizycznym, ale miejscu w sensie instytucji. jeśli masz firmę budowlaną i rozwijasz swoich spawaczy to trzeba szukać w specjalistycznych ośrodkach kształcenia zawodowego. spawacze to bardzo trudny temat tak w ogóle. jeśli chcesz wysłać sekretarkę na excela czy SEM to 90% firm szkoleniowych będzia taka sama. patrz na cene;) a miejsc gdzie można znaleźć ośrodki szkoleniowe nie jest trudno: http://www.szkolenia24h.pl/
ariel
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu