ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Ogólne forum o biznesie, gospodarce i finansach dla ludzi biznesu - tych doświadczonych i tych początkujących. Masz pytanie? Znasz odpowiedź? Może razem zrobicie biznes, a może po prostu ktoś będzie Ci wdzięczny i kiedyś się zrewanżuje...

ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Postprzez quella » Pt 29.10.2010 18:17

chcę wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i zastanawiam się nad tą firmą: []http://www.hdi-asekuracja.pl/male_i_srednie_firmy/odpowiedzialnosc_cywilna/ubezpieczenie_odpowiedzialnosci_cywilnej/[] co sądzicie o tej firmie, mają dobra ofertę ale niewiele o niej słyszałam może ktoś mógłby coś o niej więcej powiedzieć?
quella
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Re: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Postprzez barakuda » Śr 03.11.2010 16:31

Nie znam tej firmy, dlatego bym się nie skusił. Oprócz jak najlepszej oferty z szerokim zakresem ubezpieczenia, ważna jest renoma i doświadczenie ubezpieczyciela.
barakuda
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez pele » Cz 11.11.2010 18:35

Znam tą firmę, ale nie tą konkretną ofertę, a ubezpieczenie majątkowe - domu i w tym zakresie spisali się doskonale.
pele
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez tomasz-wawa » Śr 12.09.2012 22:40

Przeglądając różne oferty ubezpieczeń warto jest skorzystać z porównywarek ubezpieczeń. Dostępne są one na przykład pod adresem www.ubezpieczeniezycia.com.pl - tam można znaleźć rankingi polis i ich porównania. Dotyczą one akurat ubezpieczeń na życie, ale myślę że i tak warto zajrzeć ;)
tomasz-wawa
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez m_k » Pt 30.11.2012 11:51

Radzę Ci szukać dalej;)

www.bajabella.pl
m_k
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu