Import z Chin, negocjacje z Chińczykami

Jesteśmy w Unii Europejskiej, mamy dużego sąsiada na wschodzie i drugiego na zachodzie. Możliwości handlu zagranicznego są ogromne!

Import z Chin, negocjacje z Chińczykami

Postprzez ConnectAsia » Śr 08.06.2011 14:51

Cykl szkoleń prowadzonych przez ConnectAsia pod patronatem Polskiej Izby Gospodarczej Importerów Eksporterów i Kooperacji.29 czerwiec 2011 - Importowanie z Chin - 12 kroków do sukcesu

30 czerwiec 2011 - Umiejętność negocjacji z ChińczykamiMiejsce: Warszawa

Godzina: 09:30 - 16:00

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez ConnectAsia?

1. Są to pierwsze tego typu szkolenia w Polsce prowadzone przez trenerów chińskiego oraz hinduskiego pochodzenia, którrzy przekazują swoją wiedzę zdobytą dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kontaktach biznesowych między Europą i Azją.
3. Jest to wyjątkowe szkolenie obejmujące zajęcia w małych grupach, jak również wiele zadań indywidualnych, na przykład:
jak stworzyć dokument Zlecenie Zakupu (PO), który jest najważniejszym dokumentem handlowym wystawianym przez importera dla eksportera,
jak wyliczyć całkowity koszt importu z Chin, pozwoli to oszacować, czy import produktów z Chin jest opłacalny w konkretnym przypadku biznesowym.
4. Po odbytym szkoleniu trener odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz będzie służył pomocą w przyszłych kontaktach z kontrahentami w Chinach.
5. Jeśli szkolenie nie spełni Państwa oczekiwań, mają Państwo grawancję zwrotu pieniędzy w terminie do pięciu dni roboczych.


Dodatkowe informacje:

- Rezerwacja miejsca przed 31 maja - rabat 15%

- W ramach szkolenia zapewnione będą: materiały szkoleniowe w języku polskim i angielskim, lunch, przerwy na kawę, certyfikat ukończenia szkolenia,

- Szkolenie w języku angielskim prowadzone przez trenera pochodzenia chińskiego


W celu uzyskania dalszych informacji zadzwoń: 791 655 268, lub napisz: info@connectasia.plLiczba miejsc jest ograniczona!
ConnectAsia
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr 08.06.2011 14:49


Podobne tematy


Powrót do Import i Eksport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron