własna strona internetowa

Masz pomysł i szukasz partnera? Szukasz pomysłu? Wprawdzie od pomysłu do biznesu daleka droga, ale od czegoś trzeba zacząć. Dobry pomysł do połowa sukcesu, reszta to ciężka praca (zespołowa), determinacja i wiara w siebie.

własna strona internetowa

Postprzez czarna8 » Cz 13.09.2012 22:01

Każdy oferuje inny sposób na zarobienie większych bądź mniejszych pieniędzy. Czytając te różne oferty to widzę, że wymagają one jednak sporego wysiłku. A czy ktoś zastanawiał się nad założeniem własnej strony internetowej? Zajęcie na miejscu, bez wychodzenia z domu, a pieniądze są :)Może wyda się to trochę dziwne, ale można na tym zarobić. Jeżeli ma się dużo pomysłów na ciekawe strony, to warto nad tym pomyśleć. Są osoby, które tym się zajmują, potrzebne są im tylko niszowe słowa kluczowe. Więcej na ten temat na http://mikro-nisza.pl. Życzę udanej i kreatywnej pracy :)
czarna8
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Re: własna strona internetowa

Postprzez wojtus.234 » Pt 14.09.2012 8:46

A ja założyłem własny sklep internetowy. Wykorzystałem rozwiązania ze strony www.max-shop.pl. To bardzo dobry pomysł na własny biznes;)
wojtus.234
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu