Współpraca z firmą Rici. Witam, coś dla lubiących podróże.

Masz pomysł i szukasz partnera? Szukasz pomysłu? Wprawdzie od pomysłu do biznesu daleka droga, ale od czegoś trzeba zacząć. Dobry pomysł do połowa sukcesu, reszta to ciężka praca (zespołowa), determinacja i wiara w siebie.

Współpraca z firmą Rici. Witam, coś dla lubiących podróże.

Postprzez Amberus » N 04.11.2012 20:32

Idea Royal Innovation Club International, czyli w skrócie klubu Rici jest stosunkowo prosta - chodzi o stworzenie możliwości taniego podróżowania po świecie i jednoczesnego zarabiania pieniędzy.

Po rejestracji dostajesz swój numer karty HotelGoldCart (karta warta $500), uprawniająca do noclegu w około 1500 hotelach w Europie, po cenie niższej nawet o 70% niż normalnie. Ponadto otrzymujesz dostęp do oferty 10 000 hoteli z 50% zniżką na całym świecie, a także dostęp do platformy RICI travel oferującej wycieczki znanych biur turystycznych w niskich cenach - gdzie za każdą zamówioną wycieczkę otrzymasz 5% zwrotu.

Wpisowe do klubu to jednorazowa inwestycja ($350), która zwraca się podwójnie ($700) po wyjściu z pierwszego boardu.

Plan wynagradzania składa się z boardów. Pierwszy z nich to beginners board, po wyjściu z którego otrzymujemy 700 dolarów, następny to winners board po wyjściu z którego otrzymujemy 10500 dolarów. Są jeszcze queens i kings boardy, w których zyski zależą od wyników finansowych firmy (do końca roku istnieje możliwość uzyskania 1% udziałów w zyskach całej firmy).

Członkowie klubu otrzymują każdorazowo premie pieniężne za przejście boardu.

Porównałem ceny wycieczek: wycieczka do Brazylii do Hotelu Grand Palladium Resort 5 gwiazdkowym, all inclusive, na 7 dni w pokoju dwuosobowym, z przelotem w obie strony - cena 498 Euro za osobę. Taka sama oferta w Polskich biurach podróży rozpoczyna się od 7200 zł.

Trzy razy w tygodniu odbywają się prezentacje online: poniedziałek, środa i piątek.Zawsze o 20,30
Wchodzimy na: http://www.rici4you.com/pl/webinar klikamy na flagę polską i zakładkę
webinar. Wpisujemy swoje imię. W tej firmie nie figurujemy pod nazwiskiem,
ale pod pseudonimem lub kryptonimem (wymyślamy sobie sami). Bardzo sobie taki system chwalą ubezpieczeniowcy, finansiści i osoby na eksponowanych stanowiskach. Dzisiaj w dobie internetu i z racji związanych
z tym medium form nowoczesnej komunikacji powstała możliwość współpracy z każdym bez potrzeby kontaktu "twarzą w twarz", oczywiście. Chcę dodać że w mojej grupie działamy wspólnie, wzajemnie się wspomagając co skutkuje bardzo szybkimi awansami i wypłatami. Tu możesz zawsze liczyć na wsparcie i pomoc na każdym etapie kariery. Aby mieć szybszy kontakt proszę o podawanie tel. . Pozdrawiam Janusz
UWAGA. Wszyscy wiemy że Polak potrafi, więc jeżeli swoją karierę w firmie poprowadzimy we właściwy sposób to górny poziom możemy osiągnąć 3 razy, czego efektem będzie dochód w granicach 100 tys. zł w roku. Więc chyba warto dla tych pieniędzy popracować 10 minut dziennie.

Zapraszam do zapoznania sie i rejestracji (w razie potrzeby pomagam we wszystkim)
http://www.rici4you.com/Janusz59
Amberus
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt 30.10.2012 18:27


Podobne tematy


Powrót do Pomysły na biznes - szukam / oferuję

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron