zarabianie w internecie

Masz pomysł i szukasz partnera? Szukasz pomysłu? Wprawdzie od pomysłu do biznesu daleka droga, ale od czegoś trzeba zacząć. Dobry pomysł do połowa sukcesu, reszta to ciężka praca (zespołowa), determinacja i wiara w siebie.

zarabianie w internecie

Postprzez kalinka6 » Pt 20.08.2010 8:24

Polecajcie prawdziwe sposoby zarabiania anie jakieś tam bajki.
Ja znalazłam jakiś czas temu strone []http://WWW.INWESTUJE.NET[]

Jest to serwis zajmujacy się rynkiem forex. Opisane jest w nim ze ten sposób zarabiania nie jest dla każdego, wiec nie zwabia byle kogo. I to własnie mi sie w tej stronie podoba. Polecam ja tym którzy graja juz na forexie bo sa tam dane ze siata biznesu i kursy walut i plecam poczatkujacym i tym którzy nic o forexie bnie wiedzą. Serwis opisuje na czym forex polega :)
kalinka6
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Re: zarabianie w internecie

Postprzez faran » Pt 20.08.2010 9:40

z tego co się orientuję to żeby zarabiać na forex-ie trzeba mieć własną gotówkę...

------------------------
[=http://www.eproxyy.com/movie,1/ssl_proxy_server]ssl proxy server[]
faran
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez Eryk » Pt 01.10.2010 12:42

Jest wiele sposobów zarabiania w sieci, ale musisz potraktować poważnie to co robisz tak jak każdy inny biznes.
Problemem jest to, że większość osób szuka szybkich i łatwych pieniędzy w sieci, a żeby zbudować biznes w sieci potrzeba czasu i wytrwałości w tym co się robi.

Są osoby, które na sprzedaży ebooków w PP [=http://zlotemysli.pl/dawid12,1/zk.html]Złotych Myśli[] zarabiają po kilka tysięcy, ale traktują to jak każdy inny biznes- Poważnie
Eryk
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez emesz » N 07.11.2010 15:43

Dokładnie jest wiele możliwości jakie daje internet. 100 % zgadzam się z przedmówcą. Trzeba zaangażować się w realne biznesy a nie czekać że ktoś powiedział że coś tam daje miliony za nic nie robienie. Bądźmy realistami i wyciskajmy z sieci tyle ile się da... REALNIE
emesz
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez kalinka6 » Cz 16.12.2010 11:07

W takim razie z innej beczki. Internetowy handel - jak sie nie patrzy po np. aukcjach internetowych masa ludzi kupuje. Zatem to chyba opłacalne. Kluczem chyba jest znależć tani towar i sprzedac go z zyskiem al e w cenia i tak korzystnej.
Czy myslicie ze np. kupienie towary dla kobiet np. rajstopy, ponczochy mówie o tym bo aurat znalazłam z sieci taką hurtownie: []http://www.hurtownia-rajstopy.pl/[] ma duzo rzeczy i ma niskie ceny- co prawda kazdy moze tam kupić ale nie kazdy przeciez tam zaglada!!! nie kazdy wie ze taka hurtownia istnie. otworzenie asklepu z tymi rzeczami da zysk? Ludzie beda kupowali? Czy to wystarczy- złorzyc sklep zatwoarowac i to wszystko?
kalinka6
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez radek12 » Cz 30.12.2010 14:47

Nic z tego . Trzeba cały czas szukać coraz to tańszych dostawców, nowych hurtowni.
Wystarczy popatrzeć na ceny w porównywarkach, ile firm ma ceny niższe od twoich netto zakupu w hurcie, nie wiem czy to takie proste. Aczkolwiek zawsze możesz próbować sprzedawać swój produkt klientom niezorientowanym w cenach, tylko że tych jest niestety coraz mniej.
Powodzenia
radek12
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez ziutenio » Pt 07.01.2011 20:13

rozdaje zaproszenia do stron gdzie na prawde zarobicie pieniądze, jak i nagrody czy doladowania na komórkę.
1)ogladasz reklamy polecasz znajomych, zbierasz punktu, zamieniasz je na doladowania.
2)zbierasz punkty za logowanie sie, polecanie znajomych, komentowanie zdjec. te zdjecia tak naprawde mozna skomentowac jednym slowem, yes, no itd. w jezyku angielskim.
3) trzecia strona jest to strona angielska, rownież wyplacalna gdzie poprostu komentujesz inne strony internetowe, co zajumuje moze minute dziennie. nie jest to duzy zarobek, ale pozwoli zarobic okolo 200-300zl miesiecznie, nic praktycznie nie robiac.

Wszystkie te strony są sprawdzone przeze mnie osobiście i na prawde dzialają a poza tym mozna rowniez wpisac w youtube.com i tam ludzie nagrali jak naprawde otrzymuja wygrane, nagrody..
Nic nie tracisz, napisz, a wysle zaproszenie.

Pisz na gg: 7628891

1)

https://www.otineo.com/pl/app/register

jako Numer telefonu osoby polecającej wpisz: 48 511695922
rejestracja to krotkie polaczenie telefoniczne, ktore kosztuje okolo 2-3grosze. Mało robisz a po miesiacu jak np w moim przypadku mozna sie doladowac za te 10-20zl..mam w histrorii zbierania punktow dowody uzyskania kodow na doladowania wiec dla niedowiarkow jak najbardziej moge przeslac np fotke z hostoria wyplat;)
gg 7628891

2)
lockerz.com

podaj mi maila, wysle zaproszenie i sie zarejestrujesz.

3)
www.awsurveys.com

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=ziutenio

Strony sprawdzone, tez dlugo jak wy szukalem ale to na prawde dziala..nie daje wielkich zarobkow(doladowania,gry,koszulki i inne prezenty)
ewentualnie w $ zarabianie poprzez ocenianie stron..potem wystarczy zalozyc konto na paypal i zarabiasz..100-200-300 zl...nie wiecej...nie jest to duza kasa ale tu zarobisz na prawde..

pozdrawiam;)

PS. I polecam otineo bo to na prawde dziala i najbardziej intuicyjna stronka do obsluzenia;) jak macie znajomych to tez mozecie im polecac tez w to wejda i beda mieli doladowania czy cokolwiek;) pierwsze doladowanie 5zl mozesz dostac juz w 2dni..jak znajdziesz 3,4 znajomych..
ziutenio
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez DianaM » Cz 05.01.2012 9:58

Każda strona utrzymuje się z reklam i liczby odwiedzin. Wbrew pozorom nawet niewielki serwis może być źródłem pasywnego dochodu.
DianaM
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez DianaM » Pt 13.01.2012 11:41

To na pewno wygodne, ale jak wszędzie teraz o zarobek niełatwo, niestety...
[=http://www.treco.pl/narzedzia/programy-szkoleniowe]Narzędzia szkoleniowe[]
DianaM
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez jeanette_v » N 16.09.2012 19:56

Znajomy z pracy działa w http://mikro-nisza.pl i widzę, że naprawdę coś ma, bo tam z tego co mówił i wyczytałam można nawet 5000 euro mies. zarobić- więc jak w temacie, to nie bajki :) minimalny zysk to 50 euro, a tam chodzi o proste sprawy, które nie zajmują mega dużo czasu...
jeanette_v
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez folklora09 » Pt 21.09.2012 13:06

a co myślicie o sklepie internetowym? moja znajoma z Holandii ma księgarnię internetową i całkiem nieźle sobie radzi.
folklora09
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez rvt321 » Wt 25.09.2012 9:16

Sklep internetowy to dobry biznes np. taki sklep jak www.latawcedmuchawce.pl niby zwykłe dziecięce zabawki a dochód jest znaczny, trzeba tylko odpowiednio go wypromować.
rvt321
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez Szaman66 » Wt 25.09.2012 13:48

emesz napisał(a):Dokładnie jest wiele możliwości jakie daje internet. 100 % zgadzam się z przedmówcą. Trzeba zaangażować się w realne biznesy a nie czekać że ktoś powiedział że coś tam daje miliony za nic nie robienie. Bądźmy realistami i wyciskajmy z sieci tyle ile się da... REALNIE

czyli co, ile i jakie możliwości - na przykładach?
Szaman66
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez jeanette_v » Wt 25.09.2012 19:01

Polecam kupić w aukcji allegro: WygrajPendrive.pl (zarabiający serwis), http://allegro.pl/wygrajpendrive-pl-zar ... 43466.html W zakupionym serwisie za jeden wniosek można zarobić od kilkunastu do kilkuset złotych...Strona ta od początku działania-przez ok rok, zarobiła ponad 46 000zł !. Strona zarabia na polecaniu usług mBanku czyli najpopularniejszego banku internetowego.
jeanette_v
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez maciej__42 » Cz 18.10.2012 10:43

Polecam PayTrade. Darmowy Webinar odbywa się od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 oraz w soboty o godzinie 11:00 na www.paytrade.eu . Można dowiedzieć się tam wszystkiego.
maciej__42
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Następna strona