Złoto i grunt

Masz pomysł i szukasz partnera? Szukasz pomysłu? Wprawdzie od pomysłu do biznesu daleka droga, ale od czegoś trzeba zacząć. Dobry pomysł do połowa sukcesu, reszta to ciężka praca (zespołowa), determinacja i wiara w siebie.

Złoto i grunt

Postprzez pawciopr » Cz 13.10.2011 14:05

Uczestniczę w projektach inwestycji w złoto i grunt połączone z dodatkową możliwością zarabiania pasywnego. Jak dla mnie to ciekawe opcje zarabiania na teraz jak i na przyszłość. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką opcją inwestowania, niech napisze do mnie wiadomość e-mail: pawciopr@gmail.com
pawciopr
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Re: Złoto i grunt

Postprzez DianaM » Cz 20.10.2011 11:30

bardzo szeroka specjalizacja, złoto i grunt. I dosyć enigmatycznie to ująłeś...:D węszę podstęp.
DianaM
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez maciej__42 » Pt 15.02.2013 22:35

Złoto i owszem. W dzisiejszych czasach to całkiem dobry pomysł szczególnie, że z gruntami różnie to niestety bywa w niektórych miejscach. Ostatnio np miałem kontakt z taką firmą jak http://goldco.pl/ . Zajmują się sprzedażą monet inwestycyjnych i sztabek z najnowszych roczników.
maciej__42
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez Amberus » Śr 01.10.2014 12:27

Jak grunty to polecam - Treneo - mam to na stronie. Ziemia w ratach nawet po 300 zł. W złoto to jedynie -swissgolden. A tak już całkiem pasywnie i to z biznesem międzynarodowym to polecam tę stronę - www.kasanabank.pl.tl
Amberus
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Powrót do Pomysły na biznes - szukam / oferuję