Bezpłatne doradztwo proinnowacyjne dla Firm

Forum dla właścicieli firm. Jak sprawnie prowadzić biznes? Jak zwiększyć zyski, redukować koszty, optymalizować podatki, więcej sprzedawać, budować zespół, organizować sprzedaż i marketing, wykorzystywać ulgi, dotacje i refundacje?

Bezpłatne doradztwo proinnowacyjne dla Firm

Postprzez KSI_AIP » Wt 14.09.2010 10:32

Obrazek

Bezpłatne audyty technologiczne i transfery technologii dla przedsiębiorców realizowane przez Krajowy Ośrodek Innowacji

Krajowy Ośrodek Innowacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zaprasza do bezpłatnego udziału w projekcie, dzięki któremu zbadamy i przeanalizujemy potrzeby Państwa przedsiębiorstwa. W celu zgłoszenia wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej AUDYTYTECHNOLOGICZNE.PL

Przy pomocy ośrodka KSI AIP mają Państwo szansę uzyskać dostęp do bezpłatnych, kompleksowych usług: audytu technologicznego przedsiębiorstwa oraz wsparcia w ramach transferu technologii, realizowanych przez Konsultantów Krajowej Sieci Innowacji wspierających prowadzenie działalności gospodarczej.

Audyt technologiczny polega na ocenie potencjału i potrzeb technologicznych przedsiębiorstw w kontekście prowadzonej lub planowej działalności. Skupia się on głównie na możliwościach i potrzebach firmy w zakresie rozwoju wytwarzanych już produktów czy usług, a także wprowadzenia nowych. Audyt technologiczny składa się m.in. z ogólnej diagnozy przedsiębiorstwa, analizy SWOT, analizy branży, kluczowych czynników sukcesu oraz rekomendacji nt. możliwości planowanych wdrożeń technologicznych.

Transfer Technologii polega na poprawie istniejącego lub wdrożenie nowego procesu technologicznego, produktu lub usługi, polegających na przekazaniu informacji o naturze technicznej w celu zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. Na wsparcie w ramach Transferu Technologii składa się doradztwo, zarówno na etapie poszukiwania samej technologii, m.in. dzięki wykorzystaniu baz Krajowej Sieci Innowacji, jak i w trakcie negocjacji i zawierania umowy z jej potencjalnym dostawcą.

Przedsiębiorcy, poprzez udział w projekcie uzyskają możliwość:
• poprawy konkurencyjności i zdobycia silniejszej pozycji rynkowej;
• poprawy efektywności produktów i usług oraz ich optymalizacji;
• poprawy jakości produktów i usług oraz sprostaniu nowym często bardziej ekonomicznym modelom funkcjonowania na rynku;
• zwiększenia zysków przedsiębiorstwa;
• dokonania oceny bieżącej sytuacji firmy przed przystąpieniem do procesów inwestycyjnych;
• pozyskania rekomendacji na temat planowanych do wdrożenia technologii, bądź nowych kierunków rozwoju
• uzyskania niezależnej oceny Konsultantów KSI dla potrzeb potencjalnych partnerów inwestycyjnych.


Zgłoś swoje przedsiębiorstwo do udziału w projekcie już dziś!
Ilość bezpłatnych usług jest ograniczona.
Serdecznie zapraszamy na stronę projektu!!!
http://WWW.AUDYTYTECHNOLOGICZNE.PL


Projekt uzyskał wsparcie w ramach projektu systemowego PARP „Rozwój usług doradczych o charakterze proinnowacyjnym świadczonych przez ośrodki Krajowej Sieci Innowacji (KSI)", finansowanego w ramach działania 5.2. Wspieranie instytucji otoczenia biznesu świadczącego usługi proinnowacyjne oraz ich sieci o znaczeniu ponadregionalnym" Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013.
Informujemy, iż niniejsza oferta nie stanowi informacji handlowej w myśl ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Obrazek
KSI_AIP
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt 14.09.2010 10:14


Podobne tematy


Powrót do Prowadzenie firmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron