co na prezent świąteczny dla pracowników?

Forum dla właścicieli firm. Jak sprawnie prowadzić biznes? Jak zwiększyć zyski, redukować koszty, optymalizować podatki, więcej sprzedawać, budować zespół, organizować sprzedaż i marketing, wykorzystywać ulgi, dotacje i refundacje?

co na prezent świąteczny dla pracowników?

Postprzez Biedron » Pn 16.11.2009 12:33

pytanie do pracodawców i szefów HR - jakie są Wasze pomysły na świąteczne prezenty dla pracowników? Czy macie coś ciekawego poza premiami pieniężnymi? Ostatnio zapoznałem się z ofertą firmy TravelPass i jestem skłonny obdarować pracowników bonami "SPA & Travel". Bon to określona wartość pieniężna, którą pracownik może wykorzystać w dowolnym terminie w jednym z hoteli w Polsce. Po wstępnym rozeznaniu sądzę, że taki sposób premiowania pracy jest atrakcyjny dla pracowników. A co Wy o tym sądzicie? Macie inne sposoby?
Biedron
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez kaya » Śr 09.12.2009 10:33

Najlepsze to są bony, bo każdy za nie kupi to co mu najbardziej potrzebne.
kaya
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez ovni » Pn 28.12.2009 10:26

Ostatnio czytałam gdzieś o ciekawym prezencie świątecznym dla pracowników. Bony, ale nie na zakupy spożywcze tudzież inne, które można nabyć w supermarketach, tylko bony świąteczne do salonu SPA. Myślę, że to jest dużo fajniejszy pomysł, a to dlatego, że zapewnia pracownikom doskonały relaks i odpoczynek. A kto nie lubi masaży, maseczek i zabiegów upiększających na nasze ciało? Na stronie eventmapa.pl znalazłam tez pomysł dawania bonów, takich voucher'ów do restauracji dla pracownika i osoby towarzyszącej. Też niezły pomysł, spędzenie miłego wieczoru w restauracji ze swoją drugą połówką. Sama znacznie bardziej ucieszyłabym się z takiego właśnie prezentu świątecznego od szefa, niż ze zwykłego bonu do domu towarowego.
ovni
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Re: co na prezent świąteczny dla pracowników?

Postprzez radek12 » Śr 12.01.2011 19:10

Wydaje mi się, że najlepiej przeprowadzić ankietę wśród pracowników danej firmy, bo przecież nie wszędzie da się zastosować takie same rozwiązania.
radek12
Postać Biznesu
Postać Biznesu