Darmowy program dla początkujących przedsiębiorców!!!

Forum dla właścicieli firm. Jak sprawnie prowadzić biznes? Jak zwiększyć zyski, redukować koszty, optymalizować podatki, więcej sprzedawać, budować zespół, organizować sprzedaż i marketing, wykorzystywać ulgi, dotacje i refundacje?

Darmowy program dla początkujących przedsiębiorców!!!

Postprzez Ambrozja » Pt 29.07.2011 14:02

Słuchajcie niedawno brałam udział w całkiem ciekawym programie – Program Aktywizacja, który bardzo mi pomógł w rozwinięciu mojej firmy. I chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z Wami.

Generalnie pomoc wiązała się ze zmniejszeniem wydatków, które, jak wiadomo na początku prowadzenia firmy, są bardzo duże. Wciąż prowadzę księgowość w programie wfirma.pl i jak najbardziej polecam go innym. Wcześniej orientowałam się na rynku takich aplikacji i muszę przyznać, że ten zawiera wszystko, co jest dla mnie niezbędne.

Jeśli chodzi o sam program przez 12 miesięcy jest całkowicie bezpłatny w pełnym zakresie i bez żadnych zobowiązań (także późniejszych). Program proponuje rozwiązania znacznie zmniejszające koszty utrzymania małych przedsiębiorstw. Generalnie wsparcie polega na stworzeniu młodym przedsiębiorcom warunków do samodzielnego funkcjonowania ich firmy w strefie finansów poprzez darmowe udostępnienie aplikacji on-line do prowadzenia księgowości internetowej oraz zarządzania sprzedażą firmy, które w dużej mierze obniżają koszty związane z obowiązkami przedsiębiorstw wobec Skarbu Państwa.

Więcej informacji znajdziecie na: http://www.facebook.com/ProgramAktywizacja.

Zachęcam do udziału w programie. Ja skorzystałam i nie żałuję.
Ambrozja
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt 29.07.2011 13:58


Podobne tematy


Powrót do Prowadzenie firmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron