Drukarnia inernetowa

Forum dla właścicieli firm. Jak sprawnie prowadzić biznes? Jak zwiększyć zyski, redukować koszty, optymalizować podatki, więcej sprzedawać, budować zespół, organizować sprzedaż i marketing, wykorzystywać ulgi, dotacje i refundacje?

Drukarnia inernetowa

Postprzez patrick » Pn 10.10.2011 10:05

Witam! Czy ktoś korzystał kiedyś z usług drukarni internetowych? Do tej pory drukowałem w niewielkiej, ale sprawdzonej drukarni, mieszczącej się niedaleko mojej firmy. Niestety, została zamknięta, a do prowadzenia mojej firmy konieczne są foldery i ulotki. Przeglądałem już kilka ofert, ale chciałbym się dowiedzieć czy ktoś może coś polecić z własnego doświadczenia. Między innymi trafiłem na firmę Caffeprint- ich oferta wydaje się być w porządku, spotkałem się też z opiniami, że bardzo sprawnie realizują zamówienia. Znacie ich i możecie coś powiedzieć? Będę wdzięczny:)
patrick
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Re: Drukarnia inernetowa

Postprzez marija » Cz 27.10.2011 13:47

Ja również uważam, iż korzystanie z usług drukarni internetowych zaoszczędza mnustwo czasu. Osobiście od dawna współpracuje z CaffePrint i naprawde jestem zadowolona.
marija
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez DianaM » Cz 24.11.2011 22:30

Ja tez korzystałam, nie było żadnych problemów :)
DianaM
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez kpastisz » So 16.06.2012 14:17

nie wiem, gdzie mieści się Twoja firma ale ja mogę polecić usługi AMB z Poznania, która robi najlepsze pieczątki pod słońcem i w ofercie ma tez super wizytówki. Pamiętam, że jak korzystałem z ich usług to byli w stanie zapewnić szybką wysyłkę złożonego przez Ciebie zamówienia więc myślę, że warto by ich sprawdzić.
kpastisz
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez merry » Wt 30.10.2012 20:20

Jeśli chodzi o internetowe drukarnie to godna uwagi jest Smartso http://www.smartso.pl. Jej domeną jest wysoka jakość, ceny też są atrakcyjne, na uwagę zasługuje również miła i znająca się na rzeczy obsługa drukarni.
merry
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Powrót do Prowadzenie firmy