Gdzie zabrać pracowników na imprezę noworoczną?

Forum dla właścicieli firm. Jak sprawnie prowadzić biznes? Jak zwiększyć zyski, redukować koszty, optymalizować podatki, więcej sprzedawać, budować zespół, organizować sprzedaż i marketing, wykorzystywać ulgi, dotacje i refundacje?

Gdzie zabrać pracowników na imprezę noworoczną?

Postprzez House » Śr 09.12.2009 15:03

Chcemy zorganizować imprezę noworoczną, najlepiej wyjazdową i nie mamy pomysłu gdzie a czas nagli. W zeszłym roku robiliśmy ją w Hotelu SPA w Klekotkach ale nie chcemy jechać drugi raz w to samo miejsce, choć było super. Czy ktoś mógłby polecić coś równie atrakcyjnego? Koncept ze SPA może nawet pozostać bo wiem z doświadczenia, że to się bardzo fajnie sprawdza....
House
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez bioevo » Pn 21.12.2009 16:03

Proponuję wyjazd do Aqua parku, będzie świetna zabawa ;D
bioevo
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez House » Wt 22.12.2009 11:13

Mówisz poważnie? Byłeś na takim wyjeździe? Jak to wygląda z zapleczem gastronomicznym i z salami konferencyjnymi? Bo w tych Klekotkach to mieliśmy sale na 40 osób z całym sprzętem więc nic ze sobą nie woziliśmy...
House
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez ovni » Pn 28.12.2009 10:21

Wyjazd na narty też jest dobrym pomysłem. Teraz jest środek sezony narciarskiego więc nie będzie problemu z takim wyjazdem. Kiedys firma, w której pracowałam zorganizowała taki wyjazd dla wszystkich pracowników, opłacone karnety na wyciągi, ewentualne wypożyczenie sprzętu i instruktora. Wieczorem przejazd ze stoku do schroniska, w którym spaliśmy skuterami śnieżnymi, na miejscu ognisko i pieczenie świni i zabawa do rana. Bardzo miło wspominam taki zimowy wypad, a integracja między pracownikami była na najwyższym poziomie. W serwisie eventmapa.pl piszą nawet o takich wyjazdach na Słowację. Możesz przeglądnąć też tę stronę bo możesz znaleźć tam ciekawe pomysły i inspiracje na imprezę firmową!
ovni
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez House » Pn 04.01.2010 11:47

Znam ten serwis, jest ok, przejrzysty bardzo, łatwo się szuka. Jeśli chodzi o narty to jest to super pomysł, tylko my mamy jedynie 3, max 4 dni. To za krótko. Ale koleżanka z innej firmy była na takim, klient ich zabrał i właśnie się dziwiłam jak, skoro połowa osób nie jeździ na nartach. Ale bez problemu, właśnie brali instruktora i ci co nie jeździli wcześniej to jeszcze bardziej się cieszyli bo mieli okazję by nauczyć się jeździć. W tych Klekotkach, może nie w zimę (choć też można ale w lato lepiej) to jest na przykład kurs nurkowania i to też bardzo fajna sprawa.
House
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez ovni » Wt 05.01.2010 12:45

Wiesz, my byliśmy na dwudniowym wyjeździe na narty więc jak Wy macie 3-4 dni to nie jest najgorzej. Chociaż wszystko też zależy od tego jak daleko macie w góry, żeby nie tracić zbyt wiele czasu na dojazd. A co sądzicie o takim pomyśle na imprezę firmową: www.eventmapa.pl/blogi/48/16/najwazniejszy-jest-team? Bo mnie się strasznie spodobało i chyba z chęcią sama wzięłabym udział w takiej zabawie. Coś innego niż cała reszta, a grunt to oryginalność
ovni
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez kalkuta » Śr 06.01.2010 21:59

Bardzo mi się podoba ta propozycja eventmapa.pl. Faktycznie łatwo i szybko można wszystko znaleźć. Chyba podsunę swojemu szefowi taki pomysł, żeby zabrał swoich pracowników na jakiś wyjazd. Przydałby się u nas w firmie taki wypad weekendowy, bo firma jest stosunkowo młoda, a ja, podobnie jak większość nie pracuję tam zbyt długo, więc fajnie by było gdzieś razem pojechać, żeby się lepiej poznać;)
kalkuta
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez House » Pt 08.01.2010 16:32

Nawet są Klekotki w tym serwisie:
http://www.eventmapa.pl/destynacje/670/ ... wym-mlynie
Spoko, jedziemy z Warszawy, 4 dni na narty to zdecydowanie za mało czasu. Wychodzi dwa dni jeżdżenia....
House
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Re: Gdzie zabrać pracowników na imprezę noworoczną?

Postprzez ovni » Pt 22.01.2010 12:11

No tak, spędzić dwa dni tracąc na dojazd jest bez sensu, tym bardziej, że na miejscu byście byli też tylko 2 dni. Jeśli byłoby to bliżej, to tak jak mówię - nawet na 2 dni jest fajnie pojechać na narty pod warunkiem, że z powrotem do domu wraca się np. 2 godziny. A to centrum konferencyjne w Klekotkach wygląda bardzo dobrze.
ovni
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez Piotr Krzyworączka » N 24.01.2010 19:40

House napisał(a):Chcemy zorganizować imprezę noworoczną, najlepiej wyjazdową i nie mamy pomysłu gdzie a czas nagli. W zeszłym roku robiliśmy ją w Hotelu SPA w Klekotkach ale nie chcemy jechać drugi raz w to samo miejsce, choć było super. Czy ktoś mógłby polecić coś równie atrakcyjnego? Koncept ze SPA może nawet pozostać bo wiem z doświadczenia, że to się bardzo fajnie sprawdza....

No to już zazdroszczę Waszym pracownikom. Cieszyli się z imprezy firmowej. W mojej firmie - wyjazdy i imprezy to juz przeszłość. Teraz pozostały tylko wysokie wymagania i straszenie kryzysem. :(
Piotr Krzyworączka
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez dudu » Cz 28.01.2010 12:33

Dużo ciekawych ofert - (zaproszenia) na aktywny wypoczynek z adrenaliną lub bez można zobaczyć w serwisie TEAM tyle, ze jest to serwis prowadzony w kanale rss. adres http://www.team-media.org
dudu
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez kpastisz » N 10.07.2011 17:19

Może Wenecja? .Sylwester zawsze jest tam fantastyczny, warto zerknąć na stronę biura podróży Darrtell - oni organizują wyjazdy specjalnie dla firm: http://www.darrtell.pl/wycieczki-dla-firm
Ostatnio edytowano Pt 22.07.2011 14:03 przez kpastisz, łącznie edytowano 2 razy
kpastisz
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez natalian » Cz 14.07.2011 17:49

kpastisz napisał(a):Może Wenecja? Sylwester zawsze jest tam fantastyczny, warto zerknąć na stronę biura podróży Darrtell - oni organizują wyjazdy specjalnie dla firm: http://www.darrtell.pl/wycieczki-dla-firm

Jejku, to dopiero lipiec, gdzie tam do Sylwestra. :shock:
natalian
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez kpastisz » Pt 22.07.2011 14:05

natalian napisał(a):
kpastisz napisał(a):Może Wenecja? Sylwester zawsze jest tam fantastyczny, warto zerknąć na stronę biura podróży Darrtell - oni organizują wyjazdy specjalnie dla firm: http://www.darrtell.pl/wycieczki-dla-firm

Jejku, to dopiero lipiec, gdzie tam do Sylwestra. :shock:

No tak, ale pytanie było o imprezę noworoczną,więc o tym wspomniałam, ale ten link, który podałam odnosi do różnych wyjazdów dla firm, organizowanych przez cały rok.
kpastisz
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu