internet, telefon w firmie

Forum dla właścicieli firm. Jak sprawnie prowadzić biznes? Jak zwiększyć zyski, redukować koszty, optymalizować podatki, więcej sprzedawać, budować zespół, organizować sprzedaż i marketing, wykorzystywać ulgi, dotacje i refundacje?

internet, telefon w firmie

Postprzez komandos » Pt 05.11.2010 15:23

Jakie rozwiązanie zastosować w celu ograniczenia wydatków spowodowanych posiadaniem kilky telefonów i internetu. Są jakieś centralki albo czy można internet rozdzielić na kilka komputerów?
komandos
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Re: internet, telefon w firmie

Postprzez pele » Cz 11.11.2010 18:30

Nie jestem pewna, czy można rodzielać internet w firmie, ale jesli juz to polecam rozdzielenie switche'em. Mam podobny sprzęt w domu i z powodzeniem korzystam z internetu na jednym z trzech komputerów.
pele
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez radek12 » Pn 17.01.2011 22:41

A nie słyszeliście o routerach i kartach wifi przecież to najlepsze rozwiązanie i łączysz tyle komputerów ile potrzebujesz, nie musisz posiadać abonamentów do każdego komputera osobno.
radek12
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez rekinbiznesowy » Wt 18.01.2011 13:12

jak rozwiązujecie wyjazdy zagraniczne, jeśli chodzi o telefony służbowe? no i co w wypadku, gdy nie znacie języka danego kraju. wiadomo, że angielski obecnie nie wystarcza w starciach biznesowych i przeraża mnie w jakim stopniu, zresztą polecam artykuł []http://www.twojeinnowacje.pl/innowacyjny-biznes-z-teletlumaczem[]
rekinbiznesowy
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez radek12 » Pt 21.01.2011 21:39

Od tego są właśnie szkolenia. Każda szanująca pracownika firma nie skąpi na szkolenia, które i tak mimo iż służą pracownikowi w największym stopniu pomagają firmie osiągać zamierzone cele.
radek12
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez rekinbiznesowy » Wt 01.02.2011 14:53

radek12 napisał(a):Od tego są właśnie szkolenia. Każda szanująca pracownika firma nie skąpi na szkolenia, które i tak mimo iż służą pracownikowi w największym stopniu pomagają firmie osiągać zamierzone cele.

szkolenia? jakie szkolenia masz na myśli? przecież żadne szkolenie nie rozwiąże problemów językowych np. na tydzień przed wyjazdem do danego kraju! chyba, że znasz jakieś ciekawe ośrodki. osobiście nie wierzę w teksty typu: szwedzki w tydzień! nie jest to raczej możliwe. szanujące się firmy korzystają z bardziej elastycznych rozwiązań w moim mniemaniu, przynajmniej działają wielopłaszczyznowo ;-) swoją drogą chciałbym sam komunikować się w kilku językach, do tego trzeba jeszcze talentu, no i czasu. poza tym zawsze można traktować teletłumaczenie jako formę wsparcia. nie wiem, czy się ze mną zgodzisz?
rekinbiznesowy
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez helu » Wt 01.02.2011 19:08

Neta ma ofertę, w której korzysta się z kilku numerów za małą kasę.
helu
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez rekinbiznesowy » Śr 02.02.2011 12:26

tak, widziałem ich ofertę, ja jednak zdecydowałem się na teletłumacza, też mają dostępne kilka numerów, w zasadzie dla każdego języka, jaki oferują ;-)
rekinbiznesowy
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez Coral » Wt 11.10.2011 10:51

ja outsourcowałem cały pion IT do firmy PC DOC, razem z telefonem, systemem fakturującym i innymi, pomniejszymi kwestiami. Przy zatrudnieniu własnego informatyka zapłaciłbym kilkakrotnie więcej. Firma działa zdalnie (łączy się zdalnym pulpitem), przez co jest bardzo tania. Polecam, szczególnie w mniejszych firmach.
Coral
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu