Nowoczesny sposób prowadzenia działalności gospodarczej

Forum dla właścicieli firm. Jak sprawnie prowadzić biznes? Jak zwiększyć zyski, redukować koszty, optymalizować podatki, więcej sprzedawać, budować zespół, organizować sprzedaż i marketing, wykorzystywać ulgi, dotacje i refundacje?

Nowoczesny sposób prowadzenia działalności gospodarczej

Postprzez pdrzewiecki » So 02.07.2011 21:23

Nowoczesny sposób prowadzenia działalności gospodarczej.

Obecnie w naszym kraju najbardziej popularną formą, ale najgorszą, z punktu widzenia przedsiębiorcy, jest prowadzenie działalności gospodarczej na Wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej.

Dlaczego Najgorszą ?
Bo:
- odpowiadamy całym majątkiem za prowadzoną działalność (również za ewentualne pomyłki biura księgowego)
- nie możemy wliczyć w koszty wielu wydatków związanych z prowadzoną działalnością (delegacje, obiady biznesowe itp.) czytaj: MUSIMY PŁACIĆ WIĘKSZE PODATKI !!!
-musimy stawić się na wezwanie każdego urzędnika,
musimy płacić „bezsensowne podatki”, za które być może kiedyś otrzymamy głodową emeryturę, itp.

Chcemy Państwu pokazać, w jakiej formie prawnej od kilku lat sami prowadzimy firmę i na podstawie doświadczeń w tym zakresie możemy jednoznacznie stwierdzić, że jest to „Mercedes” używając motoryzacyjnego porównania.

Prawo oraz rynek finansowy w Polsce daje wiele możliwości. Niestety niewiele osób potrafi z tego skorzystać. Dlatego nasza firma zajmująca się ofertami rynku finansowego:

- pokazuje jak w nowoczesny sposób prowadzić firmę! Czyli tak, aby z mocy prawa nie podlegać w ogóle pod ZUS

- pomaga radykalnie zmniejszyć Twój podatek dochodowy

- osobom zadłużonym pomaga rozpocząć nową działalność bez odpowiedzialności nowej firmy za stare długi (zajęcia skarbowe i zusowskie)

- doradza w wyborze zyskownych i krótkoterminowych lokat

- zatrudnia na pełen etat osoby, które prowadzą działalność gospodarczą !!!
doradza również w innych tematach finansowo-podatkowych


W nowej formie prawnej uwolnicie się raz na zawsze od składek ZUS !

Do tego: brak kosztów dotychczasowej księgowej czy biura podatkowego i spokojna głowa oraz możliwości zaoszczędzenia ponad 50% na podatku dochodowym i wiele innych korzyści, np. możliwość wprowadzenia w koszty delegacji !

Współpracując z najbardziej renomowanymi doradcami prawno-podatkowymi pomagamy wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom z całej Polski przekształcić obecną firmę w jednoosobową Spółkę Cywilną dwóch Spłek z o.o. (bez dodatkowych kosztów).

Większe wynagrodzenie dla pracownika.

Obecnie sytuacja na rynku pracy nie jest zbyt korzystna dla przedsiębiorców. Wynagrodzenie zaczyna być decydującym atutem, czy wartościowy pracownik pozostanie w firmie, czy poszuka lepiej płatnej posady w innej firmie lub za granicą.

Z drugiej strony podwyżka wynagrodzenia powoduje u przedsiębiorcy obowiązek doliczenia dodatkowych kosztów np. ZUS, co zmniejsza zdecydowanie konkurencyjność firm na rynku.
Wydaje się, że nie ma wyjścia.
Jest i to bardzo dobre zarówno dla pracownika (możliwość zarabiania nawet 50% więcej) jak i dla przedsiębiorcy (m. in. brak zwiększonych kosztów z tytułu większego wynagrodzenia pracownika).

Jak wszystko, tak i ta możliwość jest dla osób, które nie boją się nowości i gotowe są wykorzystać każdą możliwość prawną by poprawić swój byt.

NIE WIESZ O TYCH PRAWNYCH MOŻLIWOŚCIACH ?
- TRACISZ TY I TWOI PRACOWNICY OGROMNE PIENIĄDZE !

Partner s.c.
tel. 502 178 083
optymalizacje@gmail.com
Łódź
pdrzewiecki
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu
 
Posty: 3
Dołączył(a): So 02.07.2011 21:17


Podobne tematy


Powrót do Prowadzenie firmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron