Program do fakturowania

Forum dla właścicieli firm. Jak sprawnie prowadzić biznes? Jak zwiększyć zyski, redukować koszty, optymalizować podatki, więcej sprzedawać, budować zespół, organizować sprzedaż i marketing, wykorzystywać ulgi, dotacje i refundacje?

Program do fakturowania

Postprzez Tymoteusz » Cz 08.09.2011 15:12

Hej

Mam od niedawna swoją działalność i chciałem was zapytać, jakich programów używacie do fakturowania. Do tej pory jakoś udawało mi się "prześlizgać" na fakturach online, ale chyba mam już dosyć i potrzebuje czegoś lepszego. Macie może jakieś informacje na temat 'Infor System Fakturowanie' - jest pokazywany często jako przykład niedrogiego, prostego narzędzia do wystawiania faktur. 150 złotych to może nie dużo, ale wolałbym mimo wszystko przed zakupem dowiedzieć się czegoś więcej.

pozdr.
Tymek
Tymoteusz
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Re: Program do fakturowania

Postprzez malinarek70 » Pn 17.10.2011 21:13

Przerabiałem ostatnio ten temat i przetestowałem kilkanaście programów. W końcu obstało przy aplikacji Commerbusiness. Wybór padł z tego względu, że program jest łatwy w obsłudze, intuicyjny i bardzo nowoczesny. Ponadto jest bardzo elastyczny. Wersję testową możesz pobrać stąd:

[]http://www.commerbusiness.pl[]
malinarek70
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez pablo_waw1 » Cz 10.11.2011 9:59

Ja korzystam z rozwiązania przeglądarkowego. Testowałem inne systemu, jednak uważam że ten w 100% spełnia moje oczekiwania. Tutaj możesz sam zaprojektować system pod swoje potrzeby http://www.intea.pl/kreator_produktu/start z kolei przez 3 miesiące możesz korzystać z niego bez opłat.
pablo_waw1
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez Infakt » Pn 05.12.2011 23:12

Zapraszam do przetestowania nowej usługi programu All Inclusive Infakt.
Wystawiasz faktury, zbierasz koszty, a raz w miesiącu kurier przyjeżdża do Twojego biura po odbiór dokumentów.
Wszystko jest księgowane, a Ty masz dostęp on-line do wszystkich danych.
No i kosztuje to właśnie 149 złotych czyli tyle ile jesteś skłony zapłacić :)
Infakt
Postać Biznesu
Postać Biznesu