ZUS angielski zamiast polskiego i dodatkowa emerytura

Forum dla właścicieli firm. Jak sprawnie prowadzić biznes? Jak zwiększyć zyski, redukować koszty, optymalizować podatki, więcej sprzedawać, budować zespół, organizować sprzedaż i marketing, wykorzystywać ulgi, dotacje i refundacje?

ZUS angielski zamiast polskiego i dodatkowa emerytura

Postprzez kancelarialondyn » Cz 06.05.2010 8:59

Czy wiesz, że:
-prowadząc działalność gospodarczą na terenie dowolnych dwóch krajów Unii Europejskiej, możesz wedle swojego wyboru odprowadzać składki na ubezpieczenie społeczne w jednym z nich?
-składki w wielu krajach europejskich są znacznie mniejsze od składki obowiązującej przedsiębiorcę w Polsce, np. w UK składka wynosi mniej niż 30Ł na kwartał, a rejestracja firmy i jej rozliczanie jest nieporównywalnie mniej skomplikowane, nie wymaga też Twojej wizyty na wyspie?
-w UK mieszka około 1.5 miliona Polaków, którzy za pomocą internetu chętnie nabywają produkty i usługi od polskich firm?
-opłacanie składek w UK skutkuje tym, że jesteś wyłączony z polskiego systemu ubezpieczeń społecznych, a jednocześnie jesteś ubezpieczony i nabywasz prawo do angielskiej emerytury, której maksymalna wysokość to 90Ł/tydzień. Czyli po osiągnięciu wieku emerytalnego będziesz otrzymywać dwie emerytury:polską i brytyjską.

Jeśli myślisz o otworzeniu działalności w UK, pomożemy Ci w dokonaniu wszelkich formalności, a nastęnie będziemy w Twoim imieniu wykonywać wszelkie niezbędne, wymagane prawem czynności (rejestracja firmy, wystąpienie oraz dostarczenie Tobie druku E101, będącego ogólnoeuropejskim dokumentem potwierdzającym ubezpieczenie na terenie danego kraju, wystąpienie oraz dostarczenie Tobie brytyjskiej karty EHIC, potwierdzającej prawo do leczenie na terenie Unii Europejskiej, opłacanie składek, rozliczenia z Urzędem Skarbowym itp.)

Opłata miesięczna kompleksowej obsługi prawnej Twojej firmy w UK - w której zawarta jest również składka na brytyjski "ZUS" - to tylko 430 zł miesięcznie, niezależnie od kursu walut.

Jesteśmy legalnie zarejestrowaną w UK firmą, zajmującą się doradztwem prawnym, wystawiamy faktury.

Jakiekolwiek pytania chciałbyś zadać aby dowiedzieć się czy jest to dobra opcja dla Ciebie - jesteśmy do dyspozycji
numer tel:
00447570132227
e-mail:
kancelarialondyn@yahoo.co.uk
kancelariauk@interia.eu

Kancelaria Londyn
mec. Agata Mazur
kancelarialondyn
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz 06.05.2010 8:55

Re: ZUS angielski zamiast polskiego i dodatkowa emerytura

Postprzez dragongirl » Pt 21.05.2010 16:37

Szczerze mówiąc to z tego co się orientuję to angielski ZUS (zresztą nie oszukujmy się polski również!) nie dają zbyt wielu profitów ... ale z tej racji lepiej płacić niższy...

________________
[=http://www.ilec.wrotapolski.pl]ilec[]
dragongirl
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn 10.05.2010 6:32

Re: ZUS angielski zamiast polskiego i dodatkowa emerytura

Postprzez radek12 » Pt 14.01.2011 18:18

Nie oszukujmy się, każdy wolałby płacić niższe stawki. Gdyby jeszcze procedura była łatwiejsza i nie było barier językowych to polski ZUS już dawno by nie istniał.
Na szczęście bariery są coraz niższe ponieważ ludzie (niestety) powoli przekonują się do szkoleń tak językowych jak i praktycznych z zakresu prowadzenia działalności i innych bardzo przydatnych i ułatwiających życie zawodowe.
radek12
Postać Biznesu
Postać Biznesu
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt 03.12.2010 20:13Podobne tematy


Powrót do Prowadzenie firmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron