czy moze ktos wie...

Większość ludzi korzysta z Internetu i rozmaitych cyfrowych gadżetów <b>dla rozrywki</b>. Dla rozrywki korzystamy z setek kanałów telewizyjnych, DVD, gier komputerowych, telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych, playerów MP3, a wkrótce iTV, usług dostępnych przez WiFi itd. Rynek produktów dla <b>"digital lifestyle"</b> ma wartość miliardów dolarów i wciąż rośnie... A co na to przedsiębiorcy, marketerzy i cała branża TMT?

czy moze ktos wie...

Postprzez aurelion » Wt 28.10.2008 23:42

Czesc wszystkim :) Czytam wlasnie artykul o sztucznych inteligencjach, znacie moze jakies numerki na gadulca, ew. jakies programy symulujace sztuczne AI? Wiem, ze WOSP odsprzedala swoj numer 16 dla AI, ale ciekaw jestem, czy takich numerow jest wiecej.
aurelion
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Re: czy moze ktos wie...

Postprzez faran » Wt 13.07.2010 12:42

Sztuczna inteligencja w praktyce się nie sprawdza.

--------------------------
[=http://www.ebankii.com/]bank[]
Ostatnio edytowano Pn 20.09.2010 16:50 przez faran, łącznie edytowano 1 raz
faran
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez fooosy » Cz 16.09.2010 9:34

Zgadzam się z moim przedmówcą - żaden algorytm nie zastąpi ludzkiego umysłu. Przynajmniej ja tak uważam.
fooosy
Postać Biznesu
Postać Biznesu

Postprzez kasia_wilk » Śr 27.02.2013 15:29

ale to nie to to chodzi, żeby go zastępować ;) to ciekawy materiał badawczy, który przydaje się nie po to by człowieka zastąpić ale by umieć walczyć w przyszłości z jego słabościami. ciekawy temat też czekam na odpowiedzi :)
kasia_wilk
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu