Rozwiązania IT w biznesie

 • Dział
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Informatyka i bezpieczeństwo danych
  Bez informatyki w firmie trudno prowadzić biznes. Jakie rozwiązania wybrać, aby wspierały rozwój biznesu, a nie przeszkadzały w pracy? Jak zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość działalności?
  4 Tematy
  6 Posty
  Ostatni postRe: dobry szybki przepływ…
  dobry szybki przepływ ...
  przez aashton Zobacz najnowszy post
  Pn 24.09.2012 9:48
 • Po co zarządzanie wiedzą?
  Dlaczego kolega z pracy <b>nie chce podzielić się</b> z nami swoją wiedzą? Czy nasza praca byłaby łatwiejsza i bardziej efektywna gdyby to zrobił? Jak ułatwić <B>dzielenie się wiedzą w zespole</b>? W jakich projektach albo firmach zarządzanie wiedzą sprawdza się najbardziej? Gdzie się przydaje?
  9 Tematy
  14 Posty
  Ostatni postiProfesor - największa po…
  iProfesor - ...
  przez iProfesor Zobacz najnowszy post
  Wt 23.08.2011 12:56
 • Komunikacja w biznesie
  Czy kierownictwo powinno pozwalać na swobodną komunikację poprzez <b>komunikatory internetowe</B> (np. Gadu-Gadu, ICQ itp.)? <b>Z jednej strony</b> czasem ułatwiają pracę: informują o dostępności współpracowników, pozwalają konsultować się na bieżąco, mają wiele innych zalet. <b>Z drugiej strony</b> potrafią być złodziejami czasu, nie wspominając o wyciekach poufnych informacji poza firmę. Czy jest jakaś alternatywa w zakresie "komunikacji korporacyjnej"?
  3 Tematy
  26 Posty
  Ostatni postRe: Pogaduszki w czasie p…
  Pogaduszki w czasie pracy
  przez kasia_wilk Zobacz najnowszy post
  Cz 24.01.2013 10:26
 • Linux
  Czy korzystanie z oprogramowania <b>open-source</B> jest bezpieczne? Na ile można liczyć na support dostawcy? Jak postępuje komercjalizacja Linuxa?
  4 Tematy
  24 Posty
  Brak postów
 • GIS
  Korzystają z nich m.in. polskie elektrownie, telekomy, dystrybutorzy kosmetyków, firmy motoryzacyjne i hipermarkety. Rozwiązania <b>GIS</b> oferują użytkownikowi całą gamę możliwości: prostą lokalizację obiektów na mapie, wizualizację pojedynczych lokalizacji lub całej sieci, złożoną analizę zależności i rozkładów geograficznych, a także finezyjne modelowanie geostatystyczne oraz ilościowe zjawisk biznesowych.
  3 Tematy
  5 Posty
  Brak postów
 • Czy korzystanie z oprogramowania Open Source jest bezpieczne?
  Zwolennicy Open Source przekonują, że warto, że za darmo, że nie jest to takie skomplikowane. Ale czy jest to bezpieczne? Czy inwestycja czasu i innych zasobów nie pójdzie na marne?
  Moderator: Michał Faber
  1 Tematy
  3 Posty
  Ostatni postRe: Open Source - spobob …
  Open Source - spobob ...
  przez mrKrebs Zobacz najnowszy post
  So 28.08.2010 17:37

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron