INWESTYCJA W INNOWACYJNOŚĆ -- Investment IT Poland

Jakie projekty z branży TMT (nowe technologie, nowe media, telekomunikacja) mają szansę na pozyskanie kapitału? Odpowiadają eksperci finansowania przez Venture Capital.

INWESTYCJA W INNOWACYJNOŚĆ -- Investment IT Poland

Postprzez Investment IT Poland » So 13.11.2010 18:22

Witam Państwa

Zapewne wielu z Was wie, że emerytury w Polsce w ciągu najbliższych lat będą fikcją literacką, będąc albo śmiesznie niskimi i nie pozwalając przetrwać od pierwszego do pierwszego albo - co jest równie prawdopodobne - system ogłosi po prostu upadłość. Zawirowania na światowych parkietach wskazuję, że w najbliższym czasie kryzys może uderzyć po raz kolejny i to znacznie bardziej brutalnie. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że "zielona wyspa" to twór efemeryczny nadmuchany na dotacjach unijnych. Rząd polski powiedział wprost: trzeba liczyć na siebie. Dlatego proponujemy jako odpowiedzialna marka, inwestycję w rozwijające się innowacyjne przedsiębiorstwa z branży IT.

Już dziś oferujemy inwestycję w prężną spółkę kapitałową. Spółka ta zamierza wprowadzić na rynek rewolucyjny portal internetowy, oparty na inteligentnym wykorzystaniu kanału wideo pozwalającego z jednej strony na sprawną i wygodną komunikację z przyjaciółmi, a z drugiej całkowicie świeży potencjał w dziedzinie e-commerce czyli po prostu handlu internetowym.

Inwestując w spółkę jedynie 1000 zł, stajemy się właścicielami 0,02% udziałów firmy. Żeby uświadomić sobie skalę, należy zwrócić uwagę na potencjalny zysk z inwestycji w rozwijające się spółki, który dzięki dużemu wzrostowi w początkowej fazie produktu, oferuje również duży zwrot z inwestycji. Portal precyzyjnie wpisuje się w bieżący trend w Internecie, z perspektywami na rozwój na rynkach zagranicznych. Oczywiście można zainwestować więcej, żeby zarobić jeszcze więcej, ale to nie jest konieczne. Wyłożenie kapitału rzędu 1000 zł to dobry sposób na inwestycję w przyszłość. Stań się współwłaścicielem sukcesu.

Wszelkie szczegóły podajemy na drodze wiadomości prywatnych. Możliwe umówienie spotkania z inwestorem. Nie przesyłamy biznesplanu ze względu na tajemnicę handlową powyższej spółki, ma to zapewnić spółce niezachwiany start w branży. Okres przyjmowania zgłoszeń inwestycyjnych to 2 tygodnie.

Zainwestuj w przyszłość.

Jerzy Ogonowski

Czekamy na kontakt w wiadomościach prywatnych. Zgłoszenia przyjmujemy do 26.11.2010.
Investment IT Poland
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu
 
Posty: 1
Dołączył(a): So 13.11.2010 18:21


Podobne tematy


Powrót do Jak pozyskać inwestycję funduszu Venture Capital?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron