telefon internetowy

Technologia VoIP być może zastąpi telefonię komutowaną, a być może nie. W niszowych zastosowaniach biznesowych oraz wśród osób prywatnych, tzw. "early movers", VoIP jest coraz bardziej popularna.

telefon internetowy

Postprzez robert25 » Cz 02.07.2009 23:13

Zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem. Prowadze dobrze prosperujaca firme i chciałbym ciąć koszty połaczen na tym etapie i wprowadzic wąłsnie taki telefon,myslałęm o usługach http://www.easycall.pl/ cz ktoś moze mi powiedziec jakie sa wady i zalety takiego telefonu internetowego??
robert25
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez robert25 » N 26.07.2009 10:51

Mimo tego ze nikt nie odpowiedział decyduje sie na easycall.pl i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. maja najbardziej korzystna oferte na rynku i czytałem opinie,ze rzeczywiscie od 4gr za minute.
Dam znac jak juz bede mial zalozony.
robert25
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez robert25 » Pn 31.08.2009 9:02

Easycall juz załozony i jak na razi ewszystko funkcjonuje dobrze,fajnie sie rozmawia prze taki VOIP. No i co najwazniejsze: koszty połaczen beda duzo nizsze. Moge polecic kazdemu.
robert25
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Re: telefon internetowy

Postprzez kpastisz » Śr 01.06.2011 22:55

Odświeżając temat operatorów VoIP - w mojej firmie korzysta się z sieci CEKONET tworzonej przez firmę Cetekom, wszystko jest bardzo sprawnie zorganizowane.
kpastisz
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez Coral » Wt 11.10.2011 10:46

U mnie w firmie telefon internetowy zakładali specjaliści z PC DOC. Strasznie podoba mi się forma współpracy, bo jeżeli jest jakiś problem czy coś nie działa, to konsultant z drugiego końca polski przejmuje kontrolę nad wszystkim co dzieje się na monitorze i naprawia w ciągu kilku minut. Często tego typu współpraca jest zbawienna, bo nie traci się czasu na dojazdy.
Coral
Obserwator Biznesu
Obserwator Biznesu

Postprzez Urszulisko » Wt 18.10.2011 12:33

Pc doc to dobra firma, warto ją polecać. Sama korzystałam z ich usług już kilka razy, za każdym razem nie mając żadnych zastrzeżeń.
Urszulisko
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez Samuraj Jack » Śr 19.10.2011 10:30

Moja współpraca z firmą PCdoc przy instalacji telefonii VOIPowskiej rozpoczęła się trochę niestandardowo, dlatego że najpierw miałem z nimi podpisaną umowę na opiekę IT, a później zdecydowaliśmy się zaoszczędzić przerzucając się zupełnie na telefonię internetową. Instalacja przebiegła sprawnie i obyło się bez większych kryzysów, więc ciągle ze sobą współpracujemy:-)
Samuraj Jack
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez Urszulisko » Cz 20.10.2011 14:30

A powiedz mi, w kwestii serwisowania połączeń i reakcji firmy na usterki. Czy zdarzały Ci się awarie tego systemu Voipowskiego? czy pc doc szybko reagował na awarie? Osobiście zastanawiam się nad zamontowaniem telefonii VOIP u mnie i nie wykluczam współpracy z PC DOC.
Urszulisko
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu

Postprzez Samuraj Jack » Pn 24.10.2011 14:33

Drobne usterki. Kiedyś przestał działać telefon z nienacka, o czym nikt nie wiedział przez pół dnia. Kiedy w końcu się zorientowaliśmy, to po pół godziny od naszej reakcji telefon ponownie działał. Może była to lekka usterka, albo szybkie działanie z ich strony. W każdym razie jestem zadowolony.
Samuraj Jack
Komentator Biznesu
Komentator Biznesu